Trwa ładowanie...

Tak PKP Intercity traktuje kobiety w ciąży!

Avatar placeholder
30.11.2018 16:51
Tak PKP Intercity traktuje kobiety w ciąży!
Tak PKP Intercity traktuje kobiety w ciąży!

Internautka w stanie błogosławionym postanowiła podzielić się swoją historią z cenioną i lubianą blogerką zajmującą się na co dzień tematyką kobiet i macierzyństwa - Nicole Sochacki-Wójcicką. Sprawa dotyczyła jej podróży pociągiem na trasie Poznań-Olsztyn. Konkretnie chodziło o sposób, w jaki potraktowali ją pracownicy PKP Intercity.

Wszyscy zapewne korzystaliśmy kiedyś z transportu publicznego. Każdy z nas chciałby aby podróże środkami transportu takimi jak pociągi, autobusy, tramwaje, nie były droga przez mękę, lecz przyjemnym spędzaniem czasu w oczekiwaniu na dotarcie do wytyczonego celu.

Zobacz także:

Zdarza nam się dosyć często narzekać na jakość taborów, czas podróży, czy też jakość obsługi. Istnieją jednak bardzo dobre przykłady traktowania podróżnych i taki przykład tutaj zaprezentujemy. Oto jak jedna z podróżnych, kobieta w ciąży, opisuje swoją przygodę z PKP Intercity:

Zobacz film: "Oto przyszłość transportu kolejowego według Polaków"
(facebook.com)

Okazało się również, że PKP Intercity śledzi portale społecznościowe i czyta opinie na swój temat. Dlatego na ich komentarz w związku z sytuacją, nie trzeba było długo czekać.

(facebook.com)

Warto promować takie podejście do klientów i dawać za przykład. PKP Intercity gratulujemy podejścia do korzystających z ich usług. Mamy nadzieję, że jest to standardowe zachowanie wobec wszystkich podróżnych.

(123rf)

A innym przewoźnikom transportu publicznego, zarówno międzymiastowym jak i miejskim, życzmy również takich relacji ze swoimi klientami. Kwestie modernizacji maszyn zazwyczaj trwają, lecz zmiana podejścia do klienta, może być przecież poprawiona od ręki.

Zapraszamy do udziału w sondzie! ⬇

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze