dyskusje na forum

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 4 miesiące temu

9
Artykuły Zadania
Zadania

Pokaż zwierzę

Pokaż zwierzę

Znajdź zwierzątko Znajdź zwierzątko, o którym mowa w wierszyku - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Nauka liter - samochód

Nauka liter - samochód

Poznaj litery - samochód Narysuj widoczne na obrazku litery - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Łączenie obrazków

Łączenie obrazków

Na rysunku widoczne są obrazki, które trzeba dopasować do ich opisu. Czy jesteś gotowy, żeby zmierzyć się z zadaniem? Pobierz je tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Znajdź zwierzątko

Znajdź zwierzątko

Wierszyk opowiada o pewnym zwierzaku. Czy już się domyślasz o jakim? Pokaż to zwierzątku na obrazku - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Wyszukiwanie wyrazów

Zabaw się razem z Bobi Bobi w szukanie wyrazów. Zostań małym poszukiwaczem i znajdź ukryte w domku wyrazy - gra do pobrania tutaj. Więcej zabaw logicznych znajdziesz na stronie BobiBobi.

Zadania

Dopasuj cienie

Dopasuj cienie

Dopasuj obrazki do cieni Znajdź cienie pasujące do obrazków - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Nauka liter - banany

Nauka liter - banany

Poznaj litery - banany Narysuj widoczne na rysunku literki - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Połącz obrazki

Połącz obrazki

Łączenie obrazków Połącz obrazki z opisem - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Obrazki i cienie

Obrazki i cienie

Czy potrafisz rozpoznawać cienie? Sprawdź swoje umiejętności i spróbuj dopasować cienie. Połącz je z obrazkami - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Zadania

Poznaj litery - banany

Poznaj litery i naucz się całego alfabetu - to może być wspaniała zabawa! Narysuj widoczne na rysunku literki - zadanie do pobrania tutaj. Więcej zadań znajdziesz na stronie Lulek.TV.