Trwa ładowanie...

SMIKI - Kolekcja zabawek z drewna

Informacja prasowa
(Materiał prasowy)

Wśród nieprzebranej ilości zabawek, spośród których mogą wybierać rodzice i dzieci, jest jedna szczególna kategoria, która zawsze wzbudza wyjątkowo ciepłe uczucia u jednych i drugich. To zabawki drewniane.

Zarówno materiał, z którego są wykonane, jak i staranność, jakiej wymaga jego obróbka, wzbudzają w rodzicach nostalgię a dzieciom dają wyjątkową przyjemność sensoryczną podczas zabawy. Drewniane zabawki właściwie nigdy nie wyszły z mody i cieszą się popularnością od pokoleń. Są nie tylko ponadczasowe, mają także unikalne wzornictwo i są bezpieczne w użytkowaniu.

(Materiał prasowy)

Marka SMIKI, dostępna wyłącznie w SMYKU, stale poszerza ofertę zabawek wykonanych z drewna. W sezonie 2020 wprowadziła na rynek wiele nowych modeli. W kolekcji znajdują się m.in. zabawki muzyczne, układanki, pojazdy, zabawki tematyczne i dla niemowląt.

Linia zabawek muzycznych pozwala maluchom poznać podstawowe dźwięki gamy a ich wydobywanie daje im ogromną satysfakcję. To świetne podwaliny pod edukację muzyczną, tak często pomijaną. Układanki, przeplatanki i labirynty dadzą nawet niecierpliwym maluchom zajęcie na długi czas i będą wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej. Wraz z klockami, na których widnieją tradycyjne litery lub obrazkowe historyjki ze zwierzętami, wspierają logiczne myślenie, kojarzenie faktów i pozwalają zrobić pierwsze kroki w nauce alfabetu i liczenia. Nie ujmuje nic tej nauce fakt, że dla dzieci jest przede wszystkim świetną zabawą.

Dla młodszych niemowląt SMIKI proponuje serię drewnianych gryzaków i zawieszek do smoczków a te nieco starsze z wielką radością będą bawić się pchaczami i zabawkami do ciągnięcia. Dla przedszkolaków szczególnie dedykowane są zabawki tematyczne. Drewniany garaż czy zamek zapewnią dużo przyjemności podczas odgrywania ról. Na wyjątkową uwagę zasługują pojazdy – laweta z pojazdami służb ratowniczych czy śmieciarka, której konstrukcja i dodatkowe elementy mogą być świetnym wprowadzeniem do ekologicznego stylu życia, tak, jak ekologiczne są drewniane zabawki.

Linia drewnianych zabawek SMIKI przyciąga wzrok wyjątkową, subtelną stylistyką. Produkty wykonane są z najwyższą starannością z wysokiej jakości drewna a do barwienia używane są bezpieczne, nietoksyczne farby na bazie wody. Ich szczególną zaletą jest wyjątkowa trwałość, znacznie większa niż w przypadku plastiku a także biodegradowalność.

Kliknij link i zapoznaj się z ofertą zabawek SMIKI: www.smyk.com/smiki

Informacja prasowa
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza