Trwa ładowanie...

Sala zabaw - Zielona Góra

Sala zabaw to kolorowa kraina pełna nadziei: dla dzieci – na wesołe i bezpieczne szaleństwo, dla rodziców i dziadków – na moment wytchnienia i relaksu przy wyśmienitej kawie i wspaniałym deserze. Sala zabaw dla dzieci to także doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Zamiast pozwalać maluchowi na wielogodzinne siedzenie przed telewizorem czy ekranem komputera, zabierz go do sali zabaw, gdzie będzie miał możliwość wyhasać się do woli i poznać nowych kolegów.

Zobacz film: "Jak rozwija się przedszkolak?"

1. Wyposażenie sal zabaw w Zielonej Górze

Sala zabaw dla dzieci daje maluchom gwarancję dobrej zabawy i szaleństwa w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wyposażenie placu zabaw dla dzieci powinno spełniać określone wymogi bezpieczeństwa, mieć specjalne atesty i być dostosowane do maluchów w różnym wieku – od najmniejszych kilkumiesięcznych brzdąców, poprzez przedszkolaki, aż po dzieciaki klas szkoły podstawowej. Do sali zabaw dzieci wchodzą na bosaka, a buty zostawiają w szatniach.

Najczęściej spotykane wyposażenie sali zabaw dla dzieci obejmuje takie elementy konstrukcyjne, jak: barierki, drabinki, trampoliny, ścianki wspinaczkowe lub siatki do wspinania się, rurowe zjeżdżalnie, kolorowe domki, ruchome mosty i kładki, piłki do skakania, baseny z kolorowymi piłeczkami, dmuchane zamki, automaty do gry i samochodziki. Coraz więcej miast Polski ma centra rodzinnej rozrywki i sale zabaw dla maluchów. Miejsca przyjazne dzieciom ścigają się w pomysłach, jak zadbać o najmłodszych klientów i jakie udogodnienia im zapewnić. W Zielonej Górze rodzice również mogą znaleźć kilka fajnych salonów zabaw dla swoich pociech.

2. Sale zabaw w Zielonej Górze

  • Centrum Rekreacyjno-Sportowe, ul. Sulechowska 41 – sala zabaw czynna w godzinach: 15.00.-20.00. w poniedziałki i 10.00.-20.00. od wtorku do niedzieli. Dzieci mogą się bawić na dwupoziomowej konstrukcji z licznymi przeszkodami, zjeżdżalniami i basenem z piłeczkami, ćwiczyć na różnorodnych zestawach zbudowanych z kolorowych klocków, tuneli, drabinek, trampolin, desek balansujących, ścieżek dotykowych oraz rywalizować ze sobą podczas interaktywnej rozrywki na stymulatorach komputerowych boksu, tenisa, wyścigów samochodowych czy gier ruchowo-zręcznościowych. Sala zabaw dla dzieci to najlepszy pomysł na wspólne malowanie, rysowanie, śpiewanie, tańczenie, czytanie bajek, niezapomniane urodziny, bale karnawałowe i spotkania z Mikołajem.
  • Sala Zabaw „AREK”, ul. Jana Kasprowicza 3/5 – sala zabaw dla dzieci czynna codziennie w godzinach: 10.00.-20.00. Powstała w 1998 roku. Jest to największe centrum rozrywki na ziemi lubuskiej, w którym dzieci w wieku od dwóch do dwunastu lat mogą atrakcyjnie i bezpiecznie spędzić czas. Na kilkupoziomową konstrukcję zabawową składają się: ośmiometrowa wieża do wspinania, labirynty, wiszące kładki, ruchome robotrony, tubowe rury do zjeżdżania o długości dziesięciu i szesnastu metrów, rekreacyjno-panoramiczny taras, materace do skakania oraz dwudziestometrowy basen z piłeczkami. Dzieci przebywają w przestronnej, ciepłej sali wyłożonej wykładziną. Dla maluszków wydzielono osobny kącik zabaw. Opiekunowie mogą posilić się w barku, wypić szklankę kawy czy zjeść ciastko. W sali zabaw organizowane są przyjęcia urodzinowe dla maluchów i inne imprezy okolicznościowe: Mikołajki, Dzień Dziecka, Andrzejki, bal karnawałowy.
  • Sala Zabaw dla Dzieci „Bubuland”, ul. Generała J. Sowińskiego 38B – sala zabaw czynna codziennie w godzinach: 9.00.-20.00. W obiekcie znajdują się dwie konstrukcje zabawowe. Jedna (mniejsza, dwupoziomowa) przeznaczona jest dla dzieci w wieku od sześciu miesięcy do czterech lat. Druga (większa, pięciokondygnacyjna) to atrakcja dla dzieci starszych – do czternastego roku życia. Sala oferuje: baseny kulkowe, zjeżdżalnie, tunele, huśtawki, trampoliny, fontanny z kulkami, pistolety na kulki itp. Można tu zorganizować przyjęcie urodzinowe z udziałem animatora i malowaniem twarzy uczestnikom imprezy. Salon zabaw jest w stanie pomieścić jednocześnie około 150 dzieci. W ofercie jest możliwość pozostawienia dziecka pod opieką wykwalifikowanego personelu. W „Bubulandzie” znajduje się również kącik dla rodziców, gdzie można się zrelaksować, pijąc kawę lub herbatę z barku.

Sala zabaw to miejsce przyjazne dzieciom, w którym nie sposób się nudzić. W Zielonej Górze istnieje kilka takich placów zabaw dla maluchów. Jeśli chcesz zrobić dziecku prawdziwą niespodziankę, zabierz go do sali zabaw. Uśmiech, rekreacja i wesołe zabawy gwarantowane.

Joanna Krocz

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.