Trwa ładowanie...

Sala zabaw - Otwock

Avatar placeholder
02.12.2014 23:49
Sala zabaw - Otwock
Sala zabaw - Otwock

Sala zabaw to przede wszystkim miejsce wspaniałej rozrywki dla dzieci do dwunastego roku życia. Salony zabaw dla maluchów oferują różnorodne zajęcia ruchowe i edukacyjne, by wspierać rozwój fizyczny i intelektualny małych milusińskich. Zamiast spędzać czas przed ekranem komputera czy telewizora, rodzice mogą zabrać swoją pociechę do sali zabaw dla dzieci, gdzie będzie ona mogła spożytkować energię na skakaniu, huśtaniu się czy wspinaczce i zapoznać nowych kolegów.

1. Wyposażenie sal zabaw w Otwocku

Sala zabaw jest miejscem, gdzie dziecko może wyhasać się do woli, a rodzice mogą odpocząć przy filiżance kawy czy herbaty. Każdy maluch ma tutaj szansę odnaleźć coś ciekawego dla siebie. Sala zabaw dla dzieci oferuje różnorodne atrakcje – można poskakać na dużych kolorowych piłkach, pozjeżdżać na zjeżdżalniach i w rurowych tunelach, pojeździć na samochodzikach, pomalować na kolorowo buzię czy wspiąć się na ściankę wspinaczkową. Idea sali zabaw polega na zapewnieniu maluchom możliwości wszechstronnego rozwijania umiejętności i zainteresowań poprzez zabawę.

Wyposażenie placu zabaw dla dzieci obejmuje najczęściej takie elementy konstrukcyjne, jak: kolorowe zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami, mini domki, rurowe tunele, ruchome mosty, małe ścianki wspinaczkowe lub siatki do wspinania się, duże piłki do skakania, huśtawki, drabinki. Wyposażenie sali zabaw dla dzieci musi spełniać wymogi bezpieczeństwa i być dostosowane do dzieci w każdym wieku – od niemowlaków, poprzez przedszkolaki, aż do maluchów w wieku szkoły podstawowej. Najlepiej gdyby sprzęt posiadał certyfikat wydany przez Centrum Kontroli Placów Zabaw.

2. Sale zabaw w Otwocku

Zobacz film: "Wybór odpowiedniego przedszkola"
  • Sala Zabaw „Kubuś”, ul. Rzemieślnicza 6 (wejście od ul. Górnej) – sala zabaw przeznaczona dla dzieci do dwunastego roku życia, czynna w godzinach: 10.00.-20.00. od poniedziałku do soboty i 12.00.-20.00. w niedziele. Powstała w 2005 roku jako pierwsza sala zabaw dla dzieci w Otwocku. Zapewnia świetną rozrywkę, konkursy dla dzieci, a dla opiekunów chwilę wolnego czasu. Dla stałych bywalców super promocja w postaci tańszych karnetów na wejścia. W „Kubusiu” można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka, które poprowadzi klaun lub wróżka. W każdy czwartek o godz. 10.00. odbywają się zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci od szóstego miesiąca życia do trzech lat. Opiekunowie i dzieci, które jeszcze nie chodzą, mają wstęp wolny. W cenę wejścia wliczone są trzy godziny opieki nad maluchem. Sala „Kubuś” oferuje m.in. piętrowe konstrukcje do zabawy, ściankę wspinaczkową, samochodziki, kolorowe tunele do zjeżdżania, dmuchany zamek i baseny z piłeczkami.
  • Sala Zabaw „Mamuśkowo”, ul. Karczewska 14/16 (pierwsze piętro) – sala zabaw dla dzieci czynna w godzinach: 10.00.-18.00. od poniedziałku do soboty. W sali zabaw prowadzone są zajęcia dla przedszkolaków – tzw. klub malucha – warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz spotkania z dietetykiem. „Mamuśkowo” to miejsce przyjazne dzieciom, klub dla małych pociech oraz kawiarenka dla rodziców. Daje szansę rodzicom oderwać się od codziennych obowiązków domowych, a maluchom pobawić z animatorkami w kolorowym świecie bajek i kreskówek. Zajęcia dla mam: warsztaty makijażu, zajęcia fotograficzne, fitness. Zajęcia dla dzieci: rytmika, zajęcia plastyczne, zajęcia z języka angielskiego. Możliwość pozostawienia malucha pod profesjonalną opieką.
  • Sala Zabaw „Bajeczka”, ul. Andersa 1, Karczew (osiedle Ługi) – sala zabaw przeznaczona dla dzieci do dwunastego roku życia. W sali można zorganizować przyjęcia urodzinowe, bale karnawałowe, zabawy andrzejkowe i inne imprezy okolicznościowe dla maluchów. Sala oferuje przebieralnię i kącik konsumpcyjny, gdzie można kupić pyszne przekąski i napoje. Możesz liczyć na bajkową atmosferę, konkursy i gry dla dzieci oraz malowanie buź.

Sala zabaw gwarantuje, że każda wizyta z dzieckiem jest nowym i ciekawym przeżyciem. Rodzice mogą uczestniczyć w zabawie albo odpocząć w familijnej atmosferze przy kawie i obserwować swoje pociechy. Jeśli chcesz, by twój szkrab z pożytkiem wykorzystał swoją energię, wybierz się z nim do sali zabaw. Moc emocji i wspaniała rozrywka gwarantowane.

Joanna Krocz

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze