Sala zabaw - Otwock

Sala zabaw to przede wszystkim miejsce wspaniałej rozrywki dla dzieci do dwunastego roku życia. Salony zabaw dla maluchów oferują różnorodne zajęcia ruchowe i edukacyjne, by wspierać rozwój fizyczny i intelektualny małych milusińskich. Zamiast spędzać czas przed ekranem komputera czy telewizora, rodzice mogą zabrać swoją pociechę do sali zabaw dla dzieci, gdzie będzie ona mogła spożytkować energię na skakaniu, huśtaniu się czy wspinaczce i zapoznać nowych kolegów.

1. Wyposażenie sal zabaw w Otwocku

Sala zabaw jest miejscem, gdzie dziecko może wyhasać się do woli, a rodzice mogą odpocząć przy filiżance kawy czy herbaty. Każdy maluch ma tutaj szansę odnaleźć coś ciekawego dla siebie. Sala zabaw dla dzieci oferuje różnorodne atrakcje – można poskakać na dużych kolorowych piłkach, pozjeżdżać na zjeżdżalniach i w rurowych tunelach, pojeździć na samochodzikach, pomalować na kolorowo buzię czy wspiąć się na ściankę wspinaczkową. Idea sali zabaw polega na zapewnieniu maluchom możliwości wszechstronnego rozwijania umiejętności i zainteresowań poprzez zabawę.

Zobacz film: "Wybór odpowiedniego przedszkola"

Wyposażenie placu zabaw dla dzieci obejmuje najczęściej takie elementy konstrukcyjne, jak: kolorowe zjeżdżalnie, suchy basen z piłeczkami, mini domki, rurowe tunele, ruchome mosty, małe ścianki wspinaczkowe lub siatki do wspinania się, duże piłki do skakania, huśtawki, drabinki. Wyposażenie sali zabaw dla dzieci musi spełniać wymogi bezpieczeństwa i być dostosowane do dzieci w każdym wieku – od niemowlaków, poprzez przedszkolaki, aż do maluchów w wieku szkoły podstawowej. Najlepiej gdyby sprzęt posiadał certyfikat wydany przez Centrum Kontroli Placów Zabaw.

2. Sale zabaw w Otwocku

  • Sala Zabaw „Kubuś”, ul. Rzemieślnicza 6 (wejście od ul. Górnej) – sala zabaw przeznaczona dla dzieci do dwunastego roku życia, czynna w godzinach: 10.00.-20.00. od poniedziałku do soboty i 12.00.-20.00. w niedziele. Powstała w 2005 roku jako pierwsza sala zabaw dla dzieci w Otwocku. Zapewnia świetną rozrywkę, konkursy dla dzieci, a dla opiekunów chwilę wolnego czasu. Dla stałych bywalców super promocja w postaci tańszych karnetów na wejścia. W „Kubusiu” można zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dziecka, które poprowadzi klaun lub wróżka. W każdy czwartek o godz. 10.00. odbywają się zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci od szóstego miesiąca życia do trzech lat. Opiekunowie i dzieci, które jeszcze nie chodzą, mają wstęp wolny. W cenę wejścia wliczone są trzy godziny opieki nad maluchem. Sala „Kubuś” oferuje m.in. piętrowe konstrukcje do zabawy, ściankę wspinaczkową, samochodziki, kolorowe tunele do zjeżdżania, dmuchany zamek i baseny z piłeczkami.
  • Sala Zabaw „Mamuśkowo”, ul. Karczewska 14/16 (pierwsze piętro) – sala zabaw dla dzieci czynna w godzinach: 10.00.-18.00. od poniedziałku do soboty. W sali zabaw prowadzone są zajęcia dla przedszkolaków – tzw. klub malucha – warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat oraz spotkania z dietetykiem. „Mamuśkowo” to miejsce przyjazne dzieciom, klub dla małych pociech oraz kawiarenka dla rodziców. Daje szansę rodzicom oderwać się od codziennych obowiązków domowych, a maluchom pobawić z animatorkami w kolorowym świecie bajek i kreskówek. Zajęcia dla mam: warsztaty makijażu, zajęcia fotograficzne, fitness. Zajęcia dla dzieci: rytmika, zajęcia plastyczne, zajęcia z języka angielskiego. Możliwość pozostawienia malucha pod profesjonalną opieką.
  • Sala Zabaw „Bajeczka”, ul. Andersa 1, Karczew (osiedle Ługi) – sala zabaw przeznaczona dla dzieci do dwunastego roku życia. W sali można zorganizować przyjęcia urodzinowe, bale karnawałowe, zabawy andrzejkowe i inne imprezy okolicznościowe dla maluchów. Sala oferuje przebieralnię i kącik konsumpcyjny, gdzie można kupić pyszne przekąski i napoje. Możesz liczyć na bajkową atmosferę, konkursy i gry dla dzieci oraz malowanie buź.

Sala zabaw gwarantuje, że każda wizyta z dzieckiem jest nowym i ciekawym przeżyciem. Rodzice mogą uczestniczyć w zabawie albo odpocząć w familijnej atmosferze przy kawie i obserwować swoje pociechy. Jeśli chcesz, by twój szkrab z pożytkiem wykorzystał swoją energię, wybierz się z nim do sali zabaw. Moc emocji i wspaniała rozrywka gwarantowane.

Joanna Krocz

Polecane dla Ciebie

Pytania do lekarzy

Mgr  Robert Gutkowski Psychoterapeuta , Rzeszów umów wizytę

Czy lek Silvecta osłabia skuteczność wkładki domacicznej?

Pytanie zasadniczo do ginekologa, ale program skierował je także do psychologa. Przyglądając się mu uważniej można by zmienić jego kierunek - jak używanie wkładki domacicznej wpływa na zdrowie psychiczne. Pozostając w ramach politycznej poprawności należałoby odpowiedzieć że nie ma żadnych ujemnych skutków. Ja dam pani jednak odpowiedź niepoprawną politycznie. Wyjdę w niej także poza neutralność światopoglądową. Próbując spojrzeć na problem nieco głębiej można powiedzieć że Pani antykoncepcję, (a właściwie wczesnoporonność) wbudowuje w siebie. Antykoncepcja i wczesnoporonność staje się elementem Pani organizmu, a w pewnym sensie także Pani psychiki. Pani organizm otrzymuje coś co ma głęboką symbolikę - zapobieganie nowemu życiu. Idąc dalej można by powiedzieć, że podobnie jak organizm zaczyna zawierać w sobie coś zapobiegającego rozwojowi nowego życia tak też w Pani psychice powstaje pewien obiekt zapobiegający nowemu życiu, w ogóle zapobiegający życiu. Gdyby psychikę potraktować jako składającą się z różnych części to pojawia się taka nowa cząstka która zapobiega życiu (w różnych aspektach). Biorąc pod uwagę, że w człowieku i tak istnieje popęd śmierci (tak przynajmniej uważają psychoanalitycy), to taka nowa śmiertelna cząstka w psychice może działanie tego popędu wzmacniać, a przez to przyczyniać się także do nasilania depresji.

Lek.  Janusz Jaworowski Chirurg , Chirurg plastyczny , Warszawa umów wizytę

Czy piersi po redukcji opadania się wyrównają?

Szanowna Pani, trudno się nie przejmować a radzić w takiej sytuacji można jedynie żeby poczekać bo jest jeszcze wcześnie po operacji. Może się wyrównają. Gdyby jednak miała Pani wątpliwości proszę o zdjęcia do oceny kontakt@drjaworowski.pl dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Mgr  Maciej Rutkowski Psycholog , Psychoterapeuta , Seksuolog , Białystok umów wizytę

Co oznaczają tak bolesne stosunki?

Dzień dobry. Z opisu można wnioskować, że mimo intelektualnej gotowości do uprawiania seksu, emocjonalnie nie jest Pani jeszcze na nie gotowa - stąd prawdopodobnie nikła przyjemność podczas gry wstępnej i pieszczot i ból podczas stosunku. Dodać trzeba, że nierozsądne jest przechodzenie do seksu genitalnego, jeśli gra wstępna nie spełnia istotnej funkcji - czyli nie podnieca. Wygląda na to, że, powodowana uczuciem do partnera, zmusza się Pani do współżycia. Warto zatem na razie rozważyć zasadność podejmowania stosunków na rzecz rozwijania innych form seksualnych zachowań, ponieważ kontynuowanie bolesnych stosunków może skutkować zgeneralizowaną awersją do seksu. Powyższe rozważania niekoniecznie mogą być trafne, dlatego też, w celu rzeczywistego zdiagnozowania źródła problemu, sugerowałbym konsultację seksuologiczną - najlepiej razem z partnerem. Pozdrawiam.

Lek.  Janusz Jaworowski Chirurg , Chirurg plastyczny , Warszawa umów wizytę

Jakie są sposoby na powiększenie piersi?

Szanowna Pani, Według moich pacjentek najbardziej przewidywalne i trwałe powiekszenie piersi o ładnym naturalnym kształcie dają jedynie implanty. Inne tzw nie inwazyjne metody są równie kosztowne jednak efekt znika. Z punktu widzenia onkologa wszystkie preparaty wstrzykiwane do piersi stanowią pewne zagrożenie dla dalszej profilaktyki nowotworów piersi. Zapraszam do kontaktu kontakt@drjaworowski.pl dr Janusz Jaworowski specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej

Mgr  Maciej Rutkowski Psycholog , Psychoterapeuta , Seksuolog , Białystok umów wizytę

Dlaczego partnerka nie ma orgazmu waginalnego?

Dzień dobry. Jak można przypuszczać, Pana partnerka jest - podobnie jak Pan - osobą młodą. U młodych ludzi, rozpoczynających dopiero współżycie nierzadko występują problemy z osiągnięciem właściwej erekcji, nawilżeniem pochwy, osiągnięciem satysfakcji, etc. W większości dolegliwości te ustępują same wraz z nabieraniem doświadczenia i "uczeniem się" własnego ciała i ciała partnera/ki. U części jednak osób problemy te nie tylko nie ustępują, ale wręcz się pogłębiają (najczęściej z powodu nadmiernego przejmowania się swoim stanem), w związku z czym wymagają pomocy specjalisty. Z opisu można wnioskować, że Pańskiej partnerce prawdopodobnie bardziej odpowiada drażnienie łechtaczki, co skutkuje osiągnięciem przez nią orgazmów - w dodatku wielokrotnych. Tego rodzaju "przypadłości" nie leczy się, ponieważ jest ona normą - wiele kobiet osiąga orgazm nie poprzez drażnienie pochwy, a właśnie łechtaczki. Pańskie wątpliwości najlepiej rozwiałaby konsultacja z seksuologiem, dzięki której mógłby Pan bliżej zapoznać się ze specyfiką kobiecego orgazmu - znacznie bardziej skomplikowanego niż orgazm męski oraz zrozumieć również własną rolę w relacji - nie tylko seksualnej. Pozdrawiam.

Mgr  Magdalena Golicz Psycholog , Psychoterapeuta , Chorzów umów wizytę

Czy miesiączka nasila nerwicę?

Wiele kobiet odczuwa zmiany zachodzące w organizmie w cyklu miesiączkowym. Objawy są różne, w tym wzrost napięcia, drażliwości. To z kolei może mieć wpływ na odczuwany przez Panią lęk lub niepokój lub też utrudniać wypracowane wcześniej strategie zaradcze. Warto jednak omówić to szerzej ze swoim psychoterapeutą. Być może także dobrym pomysłem byłoby zwiększenie częstotliwości spotkań z terapeutą?

Dr n. med.  Maciej Matuszczyk Psychiatra , Seksuolog , Katowice umów wizytę

Czy seks będzie mi kiedyś sprawiał przyjemność?

Ból przy stosunku nie jest niestety rzadkością. Polecam najpierw wizytę u ginekologa, aby wykluczyć jakiekolwiek przyczyny biologiczne. Polecam poszukanie ginekologa, który jest jednocześnie seksuologiem - bo jeśli wykluczy przyczyny organiczne - będzie mógł pomóc w zakresie problemu jakim jest Dyspareunia nieorganiczna (proszę poszukać w google). Podsumowując - to jest do wyleczenia, ale trzeba nie da się tego zrobić bez wizyty u specjalisty.

Fora dyskusyjne

Popularne preparaty i suplementy diety

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.