Trwa ładowanie...

Sala zabaw – Opole

Opole oferuje kilka sal zabaw dla dzieci, w których najmłodsi mogą pobawić się i poszaleć, a także nauczyć się czegoś nowego. Sale zabaw to miejsca, w których rodzice mogą zostawić swoje dzieci pod fachową opieką, bez obawy, że stanie im się coś złego. Dostępne tam atrakcje dla dzieci to place zabaw, baseny z piłeczkami, zjeżdżalnie, trampoliny, a także całe mnóstwo zabawek i gier. Jeśli planujemy urządzić imprezę urodzinową dla dziecka, sala zabaw będzie idealnym miejscem. Pod okiem opiekunów i animatorów prowadzone będą ciekawe gry i zabawy, dzięki którym maluchy nawet przez chwilę nie będą się nudzić.

Zobacz film: "Ile i co powinien jeść przedszkolak?"

spis treści

1. Sala Zabaw „Smocza Jama”

Adres: Opole, ul. Wrzosowa 8. „Smocza Jama” to sala zabaw dla dzieci w wieku od 1 roku życia do 11 lat. Jest to ponad 400 metrowy plac zabaw, na którym dzieci mogą szaleć na kolorowych zjeżdżalniach, w basenie z piłeczkami, na dmuchanym zamku do skakania, korytarzach z przeszkodami oraz huśtawkach. Sala zabaw wyposażona jest w całe mnóstwo zabawek, takich jak: gry interaktywne, piłki, samochodziki, rakiety, helikoptery, gry zręcznościowe oraz wiele innych.

W „Smoczej Jamie” bawić się mogą zarówno zdrowe maluchy, jak i dzieci niepełnosprawne. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów gry i zabawy dla dzieci będą przebiegały w przyjemnej, a przy tym bezpiecznej atmosferze. Dla najmłodszych wydzielono przestrzeń dostosowaną do ich potrzeb, z odpowiednimi dla ich wieku zabawkami.

„Smocza Jama” prowadzi zajęcia, które przygotowują najmłodsze dzieci do nauki w przedszkolu, uczą je samodzielności i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. W miejscu tym organizowane są również imprezy urodzinowe dla dzieci, a także przyjęcia okolicznościowe, jak choćby Mikołajki, Halloween, Dzień Dziecka i Andrzejki.

2. Sala Zabaw „Bajkowo”

Adres: Opole, ul. Sienkiewicza 17. „Bajkowo” to przede wszystkim wspaniały plac zabaw, na którym dzieci mogą korzystać z bezpiecznego sprzętu, w tym z dwóch rodzajów suchych basenów z piłeczkami, z trzech zjeżdżalni, dmuchanego zamku, labiryntów i torów przeszkód. Dla najmłodszych idealny będzie kącik malucha, w którym można pobawić się samochodzikami, skaczącymi zwierzakami i innymi przyjaznymi i bezpiecznymi zabawkami.

Sala zabaw oferuje rodzicom kawiarenkę, gdzie podczas zabawy swojego dziecka mogą napić się herbaty lub kawy, porozmawiać ze znajomymi lub poczytać gazetę. „Bajkowo” ponadto organizuje przyjęcia urodzinowe i okolicznościowe, prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów.

3. Inne sale zabaw w Opolu

Najlepsze miejsca dla dzieci w Opolu to:

  • Centrum Rekreacji dla Dzieci i Dorosłych w Opolu „Polanka” - Opole, ul. Partyzancka 8a.

W „Polance” dostępna jest trzypoziomowa sala zabaw, z której korzystać mogą dzieci do 12 roku życia. Wyposażona jest baseny na piłeczki, kołyski, tory przeszkód, armatki na piłki piankowe i zjeżdżalnie. Dla najmłodszych stworzono kącik malucha. Sala zabaw „Polanka” organizuje również zabawy edukacyjne oraz imprezy urodzinowe i okolicznościowe.

  • DinoChatka w Pasażu Handlowym Real.

DinoChatka to sala zabaw, w której maluchy miło spędzą czas, podczas gdy ich rodzice robią zakupy.

  • Sala zabaw „Kinderplaneta” - CH Karolinka, Opole, ul. Wrocławska 154.

„Kinderplaneta” to sala zabaw dla dzieci wyposażona w suchy basen z piłkami, armatki pneumatyczne, ściankę wspinaczkową, tor przeszkód i trampolinę. Dostępne tam gry i zabawki, takie jak cymbergaj, gry logiczne i samochodziki sprawią, że każde dziecko znajdzie tam coś dla siebie.

Atrakcje dla dzieci oferowane przez opolskie sale zabaw sprawią, że maluchy wciąż będą chciały wracać do swojego ulubionego centrum zabaw. Na zajęciach w salach zabaw najbardziej skorzystają najmłodsze dzieci, dla których są one okazją do wspólnej zabawy i współpracy z rówieśnikami.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.