Trwa ładowanie...

Radio Maryja radzi, jak być dobrą żoną w sypialni. ”Mąż ma prawo domagania się, bez względu na to, czy żona ma ochotę”

W Radiu Maryja został poruszony temat współżycia małżeńskiego, a konkretnie, jak powinna zachowywać się dobra żona w sypialni. Według uczestników audycji, żona nie może odmówić swojemu mężowi seksu.

Zobacz film: "Jak dzieci tracą odporność?"

spis treści

1. Radio Maryja o małżeństwie

W jednej z audycji nadawanej w toruńskiej, katolickiej rozgłośni radiowej, obyła się rozmowa, której tematem były m.in. współżycie małżeńskie, antykoncepcja oraz obowiązki żony wobec męża.

Z audycji dowiadujemy się również co oznaczają tzw. ugruntowane cnoty niewieście. Audycję prowadził Lech Polakiewicz, a pozostałymi jej uczestnikami był ksiądz Marcin Różański oraz Danuta i Piotr Sobol. Jak twierdzą goście programu, mąż ma prawo domagać się od żony seksu w sypialni, bez względu na to czy ona ma na to ochotę.

Według nich, żona nie może uważać swojego męża za potencjalnego gwałciciela i powinna mu być bezwzględnie uległa. Poza tym, kiedy małżonek chce współżyć ze swoją żoną, ale nie chce mieć z nią dzieci, wtedy ona nie może na to przystać. Z drugiej strony ma moralne prawo biernie poddać się mężowi, wiedząc, że on stosuje środki antykoncepcyjne. W takiej sytuacji nie wolno jej jednak okazywać zadowolenia i aprobować jego działań.

Oto niektóre wypowiedzi z audycji:

”Kobieta to sanktuarium życia, a sypialnia to jest jeden z ołtarzy”.

”Trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga. Dar i ogromne wyróżnienie, (…) bo Pan Bóg zauważył, że tylko ty dasz sobie z nim radę”.

Zakładam życie w trójkącie - Pan Bóg, mój mąż i ja. Kochani małżonkowie, kiedy zamykamy drzwi sypialni Duch Święty z niej nie wychodzi.”

”Ważne żeby na koniec nasienie zostało w drogach rodnych kobiety, bo taki ma być sens otwartości na życie”.

Czy zgadzacie się z nimi?

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.