Trwa ładowanie...

Przyczepka rowerowa powyżej 1000 zł – przegląd modeli

Przyczepki rowerowe są oferowane w różnorodnej kolorystyce, fasonie. Różni je głownie cena. Za dobrze wykonane produkty trzeba zapłacić kwotę przekraczającą 1000 zł. Co otrzymamy w zamian? Czy warto jest zainwestować sporą sumę w przyczepki rowerowe i zapłacić kwotę przekraczającą 1000 zł? Cztery modele wózków zaprezentowane poniżej są odpowiedzią na to pytanie.

Zobacz film: "Jak twój maluszek rozwija się w brzuchu?"
spis treści

1. Przyczepka rowerowa powyżej 1000 zł – Qeridoo Sportrex

Qeridoo Sportrex to przyczepka rowerowa niemieckiej produkcji. Jest przeznaczona dla jednego dziecka. Zastosowano w niej lekką konstrukcję ramy wraz z amortyzatorem powietrznym dostosowującym się do różnego obciążenia. Przednie koło można zdemontować i przystosować przyczepkę do funkcji wózka sportowego. Dyszel przyczepki można w razie potrzeby zdemontować jedną ręką i schować pod siedzisko. Przyczepka Qeridoo Sportrex posiada wentylowane wnętrza wraz z regulowanymi 5 punktowymi pasami bezpieczeństwa, które można wyregulować. Tkaniny użyte do produkcji przyczepki są wykonane z trwałych włókien polimerowych zapewniających ochronę przed wiatrem, deszczem oraz promieniowaniem UV. Qeridoo Sportrex wyposażono w liczne oświetlenie odblaskowe oraz reflektory świetlne. Ostrzegawczy proporczyk sygnalizuje obecność przyczepki w ruchu drogowym. Regulowana rączka zapewnia wygodę w trakcie pchania przyczepki. Zaczep zapobiega przed przewróceniem się przyczepki po upadku roweru. Przyczepka Qeridoo Sportrex została zaprojektowana by zapewniać komfort i bezpieczeństwo dziecku na najwyższym poziomie. Qeridoo Sportrex kosztuje 1600 zł.

2. Przyczepka rowerowa powyżej 1000 zł – Qeridoo Speedkid 2

Qeridoo Speedkid 2 to kolejna propozycja niemieckiego producenta. Przyczepka została zaprojektowana dla jednego lub dwójki dzieci. Przyczepka posiada hamulec postojowy zabezpieczający wózek. Siedzisko jest wykonane twardego tworzywa. Wnętrze przyczepki jest wentylowane. System błyskawicznego składania FX pozwala jednym ruchem szybko i łatwo złożyć lub rozłożyć przyczepkę. Światła odblaskowe zwracające uwagę na szerokość i wysokość przyczepki oraz chorągiewka ostrzegawcza. Przyczepka Qeridoo Speedkid 2 posiada przyciemniany dach panoramiczny oraz duże przyciemniane okna. Dodatkowo, dach chroni dziecko przed złą pogodą i owadami. Wygodna pozycja siedząca z wyjmowanymi poduszkami na plecach oraz z systemem wentylacji w rejonie głowy. Wyściełane 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z systemem blokady, który pozwala na szybkie zapięcie i rozpięcie. Miękki amortyzator powietrzny automatycznie dostosowuje Qeridoo Speedkid 2 do różnego obciążenia. Rowerowy dyszel można łatwo zdjąć i schować pod przyczepkę. Wewnętrzne kieszenie oraz kieszeń tylna bezpośrednio za siedzeniem zapewniają dużo miejsca na bagaż. Qeridoo Speedkid 2 kosztuje ponad 1700 zł.

3. Przyczepka rowerowa powyżej 1000 zł – Weehoo WeeGo

Weehoo WeeGo został pomyślany dla dwójki dzieci. Można go zamienić z przyczepki w spacerówkę. Dzieci podróżując będą mogły podziwiać krajobraz przez przestronne okna i wygodnie siedzieć w komfortowo wyściełanych siedzeniach. Bezpieczeństwo zapewnią 3-punktowe pasy zapewnią im bezpieczeństwo. WeeGo można przekształcić w wózek dziecięcy ze skrętnym kołem. Dodatkowo WeeGo można przekształcić w jogger, czyli wózek dziecięcy do biegania by uprawiać sport wspólnie z dziećmi. Dla łatwego przenoszenia i przechowywania, ramę WeeGo można złożyć przy użyciu jednej ręki, a koła można bardzo szybko zdemontować po naciśnięciu jednego guzika. Przyczepka dodatkowo wyposażona jest w: hamulce, folię przeciwdeszczową, przeciwsłoneczną oraz moskitierę. WeeGo kosztuje 1500 zł.

4. Przyczepka rowerowa powyżej 1000 zł – Croozer Kid Plus

Croozer Kid Plus to najdroższy z prezentowanych przyczepek dla dzieci powyżej 1000 zł. Został on zaprojektowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie dziecka. Służą temu nisko umieszczony środek ciężkości oraz aluminiowe zderzaki chroniące całą konstrukcję. Przyczepka wyposażona jest w system amortyzatorów pomagających komfortowo pokonywać przeszkody. Croozer Kid Plus wyposażony jest w unikalne zawieszenie. Bezobsługowy system trakcyjny zapewnia redukcję nierówności o skoku 45 mm. Specjalnie zaprojektowane zawieszenie samo dostosowuje poziom amortyzacji do wagi wewnątrz wózka, dzięki czemu nie wymaga regulacji. Dzięki wbudowanemu tłumieniu nawet podczas długich spacerów po nierównym podłożu przyczepka zachowuje stabilność, nie wpada w drgania lub podbicia. Croozer Kid Plus to przyczepka wielofunkcyjna. Można jej używać jako: przyczepki rowerowej, wózka sportowego lub spacerówki. Nowoczesny kokpit wózeczka Croozer Kid Plus gwarantuję świetną ochronę, wyposażony jest w przedni zderzak ochronny oraz wyściełane miękkie podparcie. Wadą przyczepki Croozer Kid Plus to fakt, że wiele przydatnych akcesoriów jak np. pokrowiec przeciwdeszczowy na cały wózek, osłonę przeciwsłoneczną, zimowy śpiwór dziecięcy dla najmłodszych, wycieraczkę pod nogi oraz uchwyt na drobne przedmioty są dostępne po dodatkowym zamówieniu. Cena? Ponad 3500 zł.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.