Trwa ładowanie...

Przyczepka rowerowa do 500 zł – przegląd modeli

Dzisiejszy model spędzania wolnego czasu opiera isę na aktywności fizycznej. Jeżeli rodzice są zapalonymi cyklistami nie oznacza to, że muszą zostawiać dzieci w domu. Dzięki przyczepkom rowerowym można zabrać malucha na przejażdżkę nie martwiąc się o to co robi. Dziecko pozna okolicę i będzie komfortowo towarzyszyło rodzicom w wolnym czasie. Poniżej prezentujemy przyczepki rowerowa do 500 zł w których można przewozić dziecko.

Zobacz film: "Jak twój maluszek rozwija się w brzuchu?"

spis treści

1. Przyczepka rowerowa do 500 zł - All4Baby

Pierwszą propozycją jest przyczepka rowerowa All4Baby, która jest mocowana z tyłu za rowerem. Przyczepka została osadzona na podwoziu ze sprężynowym amortyzatorem, który tłumi powstałe w trakcie jazdy drgania. Ponadto duże pompowane koła pomgają pokonać nierówności terenu. All4Baby zapewnia dziecku ochronę za pomocą 5 punktowych pasów bezpieczeństwa, moskitiery chroniącej przed insektami oraz folii przeciwdeszczowej na złe warunki atmosferyczne. W przypadku przewrócenia się roweru przyczepka All4Baby dzięki zastosowaniu systemu bezpieczeństwa pozostaje w stojącej pozycji. All4Baby został zaprojektowany z myślą o przewożeniu dwójki dzieci. Z tym, że ciężar dwójki dzieci jeżeli chcemy zachować bezpieczeństwo nie może przekroczyć 26 kg. W praktyce przyczepką All4Baby mogą podróżować dzieci w wieku od 18 miesiąca życia do 7 lat. Przyczepka All4Baby kosztuje ponad 300 zł.

2. Przyczepka rowerowa do 500 zł – Jogger

Kolejną propozycją przyczepki rowerowej do 500 zł jest przyczepka Jogger. Produkt jest o tyle funkcjonalny, że może służyć również jako wózek dla dziecka. Przyczepka Jogger posiada z tyłu przestronny schowek na drobne akcesoria. Dodatkowo łatwo się składa co przy da się w przypadku konieczności transportu przyczepki samochodem. Do tego celu nie są potrzebne żadne narzędzia. Przyczepkę Jogger wyposażono w amortyzowane koła poprawiające komfort podróżowania. Rama wózka została wykonana z solidnego metalu, a podłogę dodatkowo wzmocniono. Dziecko będzie chronione za pomocą 5 punktowych pasów bezpieczeństwa. Przyczepką Jogger można przewozić jednocześnie dwoje dzieci. Przyczepka posiada boczne kieszonki zapinane na rzepy, moskitierę, folię przeciwdeszczową oraz elementy odblaskowe na kołach. Do przyczepki dołączona jest chorągiewka ora światła LED z przodu i z tyłu. Przyczepka Jogger kosztuje 400 zł.

3. Przyczepka rowerowa do 500 zł – Posi

Kolejną propozycją jest przyczepka rowerowa dla dzieci Posi. Składa się ona za pomocą jednej ręki co ułatwia jej obsługę. Przyczepkę pokryto materiałem zapewniającym ochronę przed deszczem oraz promieniami UV. Posi zaprojektowano z 2 reflektorami oraz 5 punktowymi pasami bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo podnosi flaga z proporcem. Rama wózka jest stabilna z blokadą przed wywróceniem. Przyczepka waży ok. 13 kg. Maksymalne obciążenie to 40 kg. Przyczepka Posi może poruszać się z maksymalną prędkością 25 km/h. Przyczepka Posi kosztuje 500 zł.

4. Przyczepka rowerowa do 500 zł – Froggy

Ostatnią propozycją przyczepki rowerowej do 500 zł jest Froggy. Jest to model bliźniaczy do prezentowanej już wcześniej przyczepki Jogger. Odróżnia ją od poprzedniczki bardziej odważna kolorystyka występująca w barwach jaskrawych. Przyczepka posiada amortyzowane koła osadzone na solidnej ramie chroniącej przed wywróceniem dzięki specjalnie zaprojektowanemu zaczepowi. Ponadto przyczepka Jogger posiada przezroczyste duże okienka oraz moskitierę i folię przeciwdeszczową. Przyczepką można przewozić dwoje dzieci. Koszt przyczepki Jogger to kwota 350 zł.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.