Trwa ładowanie...

Przyczepka rowerowa do 1000 zł – przegląd modeli

Rodzice chcąc wyjechać na wycieczkę rowerową nie muszą zostawiać swoich pociech w domu lub liczyć na pomoc dziadków lub znajomych. Wystarczy do roweru dokupić przyczepkę dla dziecka i umieścić w niej malucha. Niektóre przyczepki pozwalają na przewożenie dwójki dzieci. Ile kosztuje taki pojazd i jakie ma funkcje. Poniżej prezentujemy przegląd najpopularniejszych przyczepek rowerowych do 1000 zł.

Zobacz film: "Jak twój maluszek rozwija się w brzuchu?"
spis treści

1. Przyczepka rowerowa do 1000 zł – Croozer Kiddy Van

Pierwszą propozycją jest przyczepka Croozer Kiddy Van. Jest to przyczepka dwumiejscowa z przednim kołem umożliwiającym jego pchanie, a co za tym idzie zamianę przyczepki w wózek. Croozer Kiddy Van został wykonany z solidnej stalowej ramy z wzmocnioną podłogą z tworzywa sztucznego. Przyczepka posiada trzy duże pompowane koła z systemem amortyzacji dla lepszego pokonywania nierówności. Całość waży 13 kg. Maksymalne obciążenie wózka to 40 kg. Croozer Kiddy Van wyposażono w 3punktowe pasy bezpieczeństwa. Całość pokryto nieprzemakalną i wiatrochronną tkaniną.

Wadą Croozer Kiddy Van jest brak elementów odblaskowych, które zapewnią widoczność przyczepki na drodze.Koszt zakupu przyczepki Croozer Kiddy Van to wydatek rzędu 900 zł.

2. Przyczepka rowerowa do 1000 zł – Gutto Delux

Gutto Delux to nowoczesna w swojej formie przyczepka rowerowa dla dzieci. Konstrukcja przyczepki wykonano z aluminium. Dodatkowo składa się na płasko co umożliwia jej przewożenie.

Komfort i bezpieczeństwo w podróżowaniu zapewniają dziecku nieprzemakalny materiał oraz duże przyciemniane okienka. Boczki przyczepki Gutto Delux są dodatkowo wzmocnione co chroni dziecko przed urazami. Materiał można całkowicie ściągnąć i uprać w razie konieczności.

Przyczepka Gutto Delux posiada specjalnie zaprojektowany dyszel łączący z rowerem, który eliminuje powstawanie i przenoszenie drgań. Dyszel można całkowicie zablokować, wówczas przyczepka będzie jechała na wprost.

Gutto Delux charakteryzuje się tym, że ma duży kosz na zakupy lub przewożenie innych przedmiotów. Jest zapinany więc w trakcie jazdy nie wypadną z niego umieszczone wewnątrz przedmioty.

Bezpieczeństwo dziecku w przyczepce Gutto Delux zapewniają 5punktowe pasy bezpieczeństwa, elementy odblaskowe umieszczone na przyczepce oraz chorągiewka ostrzegawcza. W zestawie znajduje się również moskitiera oraz folia przeciwdeszczowa. Przyczepka kosztuje 1000 zł.

3. Przyczepka rowerowa do 1000 zł – Jogger

Przyczepka Jogger posiada w sobie cechy przyczepki rowerowej jak i wózka do biegania. Jest bardzo funkcjonalna, z tyłu posiada funkcjonalny schowek na drobiazgi, łatwo się składa. Posiada amortyzatory przy kołach przez co jest wyjątkowo komfortowa. Wykonano ją z doskonałej jakości impregnowanych materiałów . Przyczepka Jogger jest przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia do 7 lat. Wykonano ją z metalowej ramy. Podłoga została dodatkowo wzmocniona. Istnieje możliwość przewożenie jednego lub dwójki dzieci. Jogger posiada siatkę chroniącą przed owadami, folię do ochrony przed deszczem. Na kołach zamontowano odblaski. Dzięki elastycznemu połączeniu przyczepka jest zabezpieczona przed wywróceniem nawet w przypadku przewrócenia roweru. Dzięki systemowi zawleczek do złożenia przyczepki Jogger nie są potrzebne żadne narzędzia. Koszt przyczepki to ok. 800 zł.

4. Przyczepka rowerowa do 1000 zł – Jogger XXL

Ostatnia propozycja przyczepki rowerowej to coś dla rodziców, k™órzy wybierają się na długie wyprawy. Jogger XXL pozwala przewieść dwoje dzieci i bagaż. Ładowność przyczepki to aż 40 kg! Do przyczepki można wpiąć foteliki dla niemowląt.

Swoje rozmiary Jogger XXL rekompensuje komfortem zapewnianym dziecku poprzez takie elementy jak: wzmocniona podłogę, duże koła pompowane o średnicy 20 cali, możliwość przewożenia 1 lub 2 dzieci z 5 punktowymi pasami bezpieczeństwa dla każdego z nich. Ponadto znajdzie się tam siatka chroniąca przed owadami, folia chroniąca przed deszczem, odblaski na kołach, 1,5m chorągiewka, zwiększająca widoczność przyczepki podczas jazdy w ruchu drogowym.

Jogger XXL dzięki elastycznemu połączeniu przyczepka jest zabezpieczona przed wywróceniem nawet w przypadku przewrócenia roweru. System zawleczek pozwala złożyć i rozłożyć przyczepkę jak również zrobić z niej ładny trójkołowy wózek spacerowy, złożona bez problemu zmieści się w bagażniku samochodowym. Wózek kosztuje 1000 zł.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.