Trwa ładowanie...

11-latek chwycił mikrofon na weselu. Goscie zaniemówili, gdy zwrócił się do macochy

Avatar placeholder
01.04.2024 13:45
Przemówienie dla macochy. Goście zaniemówili
Przemówienie dla macochy. Goście zaniemówili (Getty Images / TikTok)

Zaakceptowanie macochy lub ojczyma może stanowić wyzwanie dla dziecka, które do tej pory żyło wyłącznie z jednym rodzicem. Takie słowa chciałaby jednak usłyszeć każda osoba, która znajdzie się w podobnej sytuacji. Przemowa chłopca na weselu jego taty chwyta za serce i sprawia, że pojawiają się łzy wzruszenia.

spis treści

1. Ślub taty

Obecność dziecka na ślubie jednego z rodziców jest wyjątkowym momentem, który może być pełen różnorodnych emocji. Dla dziecka może to być zarówno ekscytujące, jak i trudne doświadczenie, w zależności od relacji z przyszłym małżonkiem rodzica oraz od tego, jak dziecko radzi sobie ze zmianami.

Dla niektórych dzieci uczestnictwo w weselu rodzica może być powodem do radości i dumy. Potomstwo może czuć się ważne, będąc częścią tak ważnego wydarzenia w życiu matki lub ojca. Jednakże dla niektórych dzieci może to być trudny moment, szczególnie jeśli mają pewne obawy lub odczuwają smutek z tego powodu. Na szczęście ten chłopczyk bardzo się ucieszył, choć początki bywały różne.

2. Przemowa dziecka na weselu

Zobacz film: "Pytanie mamy - Kiedy maluszka boli brzuch. Porozmawiajmy o probiotykach"

Słowa spisane przez chłopca na zwykłych kartkach papieru zrobiły ogromne wrażenie nie tylko na zgromadzonych gościach weselnych, ale także chwyciły za serca internautów. Dziecko okazało się nad wyraz dojrzałe oraz odważne. Nie każdy chłopiec w tym wieku zdobył się na taki gest. Widać, że jego słowa płynęły prosto z serca.

Początkowo widać było lekkie zdenerwowanie, ale kto by się nie stresował wystąpieniem publicznym. Chłopiec wspomina, że gdy po raz pierwszy ujrzał swoją macochę Ashley, bał się, że go nie polubi.

- Wkrótce się dowiedziałem, że była po prostu inna. Przez wiele lat byliśmy tylko ja i mój tata. Czułem, że nie potrzebujemy nikogo ani niczego innego, ponieważ zawsze świetnie się razem bawiliśmy. Ale kiedy Ashley pojawiła się w naszym życiu, zrozumiałem, że nie byliśmy w pełni spełnieni - kontynuował, sprawiając, że goście ocierali łzy wzruszenia.

Wreszcie przeszedł do podziękowań:

- Chcę ci podziękować Ashley za wszystko. Sprawiasz, że mój tata staje się lepszą osobą, oświecając nasze życie i będąc tak gościnną. Zawsze myślałem, że to my witamy cię w naszym życiu. Ale prawda jest taka, że otworzyłaś swoje serce i przyjęłaś szalonych Morano do swojego życia i rodziny - wyznał.

- I jestem za to bardzo wdzięczny. Dziękuję za bycie najfajniejszą macochą, a także za danie mi najfajniejszej przybranej babci- powiedział, wywołując okrzyki radości. Na koniec wzniósł toast i przytulił młodą parę.

@happilyofficial His best man speech had everyone in tears 😭❤️ #bestman #speech #wedding #fyp ♬ original sound - Happily

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze