Trwa ładowanie...

Poznaj świat Ben 10

Ben 10 - jeden z ulubionych bohaterów Cartoon Network powrócił, by ratować świat przed złem i przeżywać kolejne niesamowite przygody.

Zobacz film: "W co należy wyposażyć przedszkolaka?"

Ben Tennyson był kiedyś zwyczajnym dziesięciolatkiem, który spędzał wakacje z dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen, podróżując kamperem. Wszystko zmieniło się, gdy podczas jednej z wypraw znalazł Omnitrix - magiczne urządzenie, które wygląda jak zegarek. Od tej pory, gdy Ziemi zagraża niebezpieczeństwo, młody superbohater zmienia się w jednego z dziesięciu potężnych kosmitów i ratuje świat.

Każdy z Obcych posiada wyjątkowe supermoce – niezwykłą szybkość, niecodzienną inteligencję czy ogromną siłę. Szybcior zwiększa prędkość Bena tak, że może on w mgnieniu oka ukończyć swoje codzienne obowiązki. Dzięki Diamentogłowemu chłopiec walczy z wrogami strzelając ze swoich dłoni kryształowymi odłamkami, a zmieniając się w Inferno, miota kulami ognia. W nowym serialu pojawią się nieznani dotąd kosmici i niespotkane wcześniej czarne charaktery, którym Ben musi stawić czoła.

Ben i jego kompania Obcych czeka na młodych widzów codziennie, od poniedziałku do piątku o 17.50 w Cartoon Network.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.