Trwa ładowanie...

Playhouse Disney: Klub Przyjaciół Myszki Miki. Zabawy z kolorami (recenzja)

Klub Przyjaciół Myszki Miki, moje dzieci znały już z telewizji. Z przyjemnością więc usiadły obejrzeć Zabawy z kolorami. Wśród okrzyków „Ej Cosiek!” oraz „Hocki Klocki”... obserwowaliśmy m.in. przygody poszukiwaczy kolorów, prace tęczowo-barwnej maszyny. Kolorowe, znane postacie przykuwają dziecięcą uwagę, zachęcają do włączenia się do zabawy.

Zobacz film: "Jakie umiejętności powinno posiadać dziecko, które idzie do przedszkola?"

Dzieci chętnie rozwiązywały zagadki, odpowiadały na pytania i razem skandowały uszami „rusz i znikaj już”!. Pięcioletnia Ula szybko podpowiadała bohaterom, jakie kolory powstaną z połączenia, np. niebieskiego i żółtego. A dwuipółletni Szymon podbiegał do telewizora wskazując przyrząd, który się przyda do dalszych działań Myszki i jej przyjaciół.

Szybko minął nam czas z trzema odcinkami: "Przygoda z kolorami", "Sztuka Minniego" i "Tęcza Minnie". Z nadzieją na spotkanie z nowymi przygodami śpiewaliśmy z Myszką Miki „zobaczymy się nie raz". Zdecydowanie polecam spotkanie z tymi barwnymi, wesołymi postaciami, które bawiąc uczą.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.