Playhouse Disney: Klub Przyjaciół Myszki Miki. Zabawy z kolorami (recenzja)

Klub Przyjaciół Myszki Miki, moje dzieci znały już z telewizji. Z przyjemnością więc usiadły obejrzeć Zabawy z kolorami. Wśród okrzyków „Ej Cosiek!” oraz „Hocki Klocki”... obserwowaliśmy m.in. przygody poszukiwaczy kolorów, prace tęczowo-barwnej maszyny. Kolorowe, znane postacie przykuwają dziecięcą uwagę, zachęcają do włączenia się do zabawy.

Dzieci chętnie rozwiązywały zagadki, odpowiadały na pytania i razem skandowały uszami „rusz i znikaj już”!. Pięcioletnia Ula szybko podpowiadała bohaterom, jakie kolory powstaną z połączenia, np. niebieskiego i żółtego. A dwuipółletni Szymon podbiegał do telewizora wskazując przyrząd, który się przyda do dalszych działań Myszki i jej przyjaciół.

Polecane wideo:

Szybko minął nam czas z trzema odcinkami: "Przygoda z kolorami", "Sztuka Minniego" i "Tęcza Minnie". Z nadzieją na spotkanie z nowymi przygodami śpiewaliśmy z Myszką Miki „zobaczymy się nie raz". Zdecydowanie polecam spotkanie z tymi barwnymi, wesołymi postaciami, które bawiąc uczą.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Zakupy dla przedszkolaka
Zakupy dla przedszkolaka

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Subtelny róż sprawia, że łóżeczko Caramella jest idealne dla małej królewny. Dodatki z kolekcji morskiej marki Caramella nadają łóżeczku typowo chłopięcy charakter.

Zakupy dla przedszkolaka

Gra Pippo

Gra Pippo

Gra polegająca na myśleniu kogo brakuje.

Zakupy dla przedszkolaka

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcja pastelowa marki Caramella nadaje wnętrzu stonowany, elegancki wygląd. Pastelowe odcienie we wnętrzu sprawiają, że czują się w nim dobrze dzieci w każdym wieku. Kolekcja różowa marki Caramella to spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Kolekcja...

Zakupy dla przedszkolaka

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO to wysoka jakość w niskiej cenie. Kwiatowy kapelusik niemowlęcy, dziewczęcy (7,99 PLN) to uroczy dodatek do letniego stroju. Komplet niemowlęcy, chłopięcy składający się z dwóch elementów: przewiewnej koszulki i granatowych spodenek...