Trwa ładowanie...

Pink zatrudniła swoją 11-letnią córkę. Stawka może wielu zaskoczyć

Avatar placeholder
08.03.2023 17:27
Pink zatrudniła 11-letnią córkę. "Wiem, że to nie będzie łatwe"
Pink zatrudniła 11-letnią córkę. "Wiem, że to nie będzie łatwe" (Getty Images / Instagram)

Zaczynając karierę, Pink miała zaledwie 16 lat. Dziś sama jest mamą nastolatki i jak przyznała w jednym z wywiadów, postanowiła ją zatrudnić. Willow będzie towarzyszyć mamie podczas trasy koncertowej, a za pracę otrzyma wynegocjowane wynagrodzenie.

Pink z dziećmi
Pink z dziećmi (Instagram)

1. Dzieci a światowa kariera

Alecia Moore, znana publiczności jako Pink, została mamą w 2011 roku. Wtedy też na świecie powitała córkę Willow, która obecnie ma 11 lat. Kilka lat później wokalistka urodziła kolejne dziecko – sześcioletniego już Jamesona.

Pink przyznała na Instagramie, że zanim zdecydowała się na powiększenie rodziny, wielokrotnie spotykała się ze stwierdzeniem, iż dzieci zrujnują jej karierę. Jednak nie zniechęciło jej to i cieszy się, że nie zrezygnowała z rodziny.

- Myślę, że to właśnie wtedy zaczęła się moja kariera - powiedziała. - Przed urodzeniem dzieci robiłam wiele rzeczy, ale tak naprawdę zaczęłam rozumieć siebie, świat i moje miejsce w nim, gdy zostałam mamą - dodała.

2. Zatrudnienie córki

Niedawno Pink gościła w amerykańskim programie "The Today Show". Poinformowała wtedy, że zamierza zabrać ze sobą w trasę koncertową swoje dzieci. Co ciekawe postanowiła oficjalnie zatrudnić córkę, która będzie otrzymywać wynagrodzenie za pracę.

- Willow będzie pracować w trasie. Musiałam jej wytłumaczyć, że stawka minimalna różni się w zależności od stanu - wyjaśniła i wspomniała, że jej córka zaczęła się targować, ale w dość zaskakujący sposób. - Powiedziałam, że może zarobić 22,50 dolarów za dwugodzinne show. Odpowiedziała, że mogę jej płacić 20, ponieważ łatwiej będzie jej to podliczyć - dodała Pink.

Mama wytłumaczyła córce, że w taki sposób nie negocjuje się dobrych stawek i jeśli zgodzi się na 25 dolarów, również nie będzie miała problemu z liczeniem. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób dziewczynka będzie pracować.

Zobacz film: "Wczesne objawy raka jajnika"

- Wiem, że to nie będzie łatwe, ale dzięki temu będziemy mieli niesamowite wspomnienia. Jeżeli moje dzieci zdecydują, że chcą wrócić do domu i mieć normalne życie, cokolwiek to znaczy, zrobię to, ponieważ to one są dla mnie priorytetem - podsumowała Pink.

Pink
Pink (Getty Images / Instagram)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze