Trwa ładowanie...

Zwróć do najbliższego sklepu. Znana sieciówka wycofuje popularny produkt

Avatar placeholder
18.09.2023 12:10
Pilne wycofanie ze sprzedaży. Smyk ostrzega
Pilne wycofanie ze sprzedaży. Smyk ostrzega (East News)

Popularna sieć Smyk opublikowała na swojej stronie internetowej komunikat, w którym poinformowała o wycofaniu zabawki ze sprzedaży. "Zalecamy zaprzestanie korzystania z tego produktu oraz jego zwrot" - apeluje sklep.

spis treści

1. Pilne wycofanie ze sprzedaży

Sieć Smyk wydała komunikat na swojej stronie internetowej, w którym poinformowała o wycofaniu ze sprzedaży zabawki dla dzieci.

Chodzi o zdalnie sterowany samochód terenowy.

Zobacz film: "Czy twoje dziecko jest rozpieszczone?"

"Ze względu na możliwość wystąpienia usterek w zdalnie sterowanym samochodzie terenowym Monster Truck, co nie spełnia odpowiednich standardów jakości marki SMIKI oraz w wyjątkowych sytuacjach może doprowadzić do przegrzania elementów zabawki, podjęliśmy decyzję o wycofaniu powyższego produktu ze sprzedaży zarówno w sklepach stacjonarnych SMYK, jak i sklepie internetowym smyk.com" - czytamy w komunikacie wydanym przez sklep.

Smyk informuje, że mowa o zabawce o numerze indeksu - 6958760 i kodzie kreskowym - 5903977114990.

"Wszystkim klientom posiadającym produkt o numerze Indeksu: 6958760 i kodzie kreskowym 5903977114990 zalecamy zaprzestanie korzystania z tego produktu oraz jego zwrot do najbliższego sklepu stacjonarnego SMYK" - czytamy na stronie internetowej sklepu.

Smyk wycofuje zabawkę
Smyk wycofuje zabawkę (smyk.com)

2. Nie musisz posiadać paragonu

Smyk zaleca zaprzestanie korzystania z zabawki i jej zwrot. Można to zrobić w dowolnym sklepie sieci Smyk.

"W przypadku posiadania dowodu zakupu produktu (to jest przykładowo: paragon, faktura, numer zamówienia smyk.com) zwrot środków zostanie przekazany klientom w tej samej formie, w której nastąpiła płatność" - wyjaśniono.

Jednak okazanie paragonu nie jest wymagane.

"Klienci bez dowodu zakupu produktu zostaną poproszeni przez pracowników sklepu o wypełnienie odpowiedniego formularza, a zwrot środków zostanie przekazany klientom w formie zwrotu na kartę podarunkową SMYK" - informuje sklep.

Klienci, którzy zakupili produkt w sklepie internetowym smyk.com, mogą również zwrócić zabawkę przez samodzielne odesłanie produktu do działu reklamacji i zwrotów w sieci Smyk.

"Zwrot środków zostanie przekazany klientom w tej samej formie, w której nastąpiła płatność w terminie do 14 dni, od dostarczenia produktu do SMYK. W przypadku płatności przy odbiorze zwrot nastąpi na numer konta bankowego podany w formularzu reklamacji" - podano w komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.