Trwa ładowanie...

Pierwszy homoseksulany ojciec w UK ma kolejne dziecko. Teraz z byłym partnerem swojej córki

Avatar placeholder
28.09.2020 16:44
Scott Hutchinson i Barrie Drewitt-Barlow
Scott Hutchinson i Barrie Drewitt-Barlow (Instagram)

Barrie Drewitt-Barlow, jeden z pierwszych homoseksualnych ojców w Wielkiej Brytanii, niedawno przywitał na świecie swoją córeczkę. Będzie ją wychowywał ze swoim partnerem, który – co ciekawe – jest byłym chłopakiem jego córki.

1. Pierwszy homoseksualny ojciec w UK

Barrie Drewitt-Barlow znany jest z tego, że został pierwszym homoseksualnym ojcem w Wielkiej Brytanii. Przez 35 lat był związany ze swoim – byłym już – mężem, Tonym, z którym wychowywał dzieci. Rozstali się w ubiegłym roku komentując, że ich miłość przerodziła się w przyjaźń. Nie mają jednak rozwodu. Niedługo później wydarzyła się jednak rzecz niespodziewana, która okazała się być przyczyną rozstania. Barrie zaczął spotykać się z chłopakiem swojej najstarszej córki, Scottem Hutchisonem, który jest dwa razy od niego młodszy! Scott nigdy nie ukrywał swojej biseksualnej orientacji.

Tony i Barrie Drewitt-Barlow, Scott Hutchinson, Saffron Drewitt-Barlow
Tony i Barrie Drewitt-Barlow, Scott Hutchinson, Saffron Drewitt-Barlow (Instagram)

2. Narodziny Valentiny Willow Drewitt-Barlow

Zobacz film: "Nietypowa ciąża"

Miłość między Scottem a Barriem kwitnie, co widać na zdjęciach, które zamieszczają na Instagramie. Mężczyźni niedawno, podczas pobytu w Chorwacji, zaręczyli się. Po tej informacji ogłosili, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

I tak pod koniec września doczekali się narodzin swojej pierwszej córki. Jej imię to Valentina Willow. Na Instagramie Barrie’go można obejrzeć film, na którym widać dziewczynkę niedługo po narodzinach. Barrie tak opisał post: "Witaj na świecie nasza piękna córeczko - Valentina Willow Drewitt-Barlow. Przyszłaś na świat prawie miesiąc wcześniej, ale i tak jesteś perfekcyjna. Czujemy się całkowicie błogosławieni. Kocham cię Scott".

Dziewczynkę urodziła surogatka Marie, z którą Barrie i Scott przygotowywali się do porodu w British Surrogacy Center. Wyznali, że wybrali ją dlatego, że jest bardzo atrakcyjna i ma wysokie IQ. Co ciekawe, była to jej ostatnia tego typu usługa.

Valentiny Willow Drewitt-Barlow niedługo po porodzie
Valentiny Willow Drewitt-Barlow niedługo po porodzie (Instagram )

"To był jej ostatni raz. Bardzo chciała urodzić dziecko właśnie dla Scotta i dla mnie" – mówił Barrie dla lokalnej prasy.

Barrie nie planuje na razie rozwodu ze swoim byłym partnerem – Tonym, który obecnie mieszka w oddzielnym skrzydle ich wspólnego domu. Tony wyznał, że jest bardzo szczęśliwy z powodu pojawienia się nowych członków rodziny. Pomaga nawet Scottowi i Barriemu urządzać pokój córki.

Zobacz także: Para youtuberów aresztowana za terroryzowanie dziecka "czarną twarzą". Grozi im poważna kara

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze