Przejdź na WP

Pharrell Williams i jego żona Helen Lasichanh powitali trojaczki

Pharrell Williams (43 lata) i jego żona Helen Lasichanh (36 lat) zostali rodzicami trojaczków: dwóch chłopców i dziewczynki, powiedział dziś jego brat.

Zobacz film: "Przekarmianie dzieci"

Małżonkowie podzielili się z fanami radosną nowiną, że Helen urodziła trojaczki na początku stycznia i potwierdził ją dla Vanity Fair.

David Williams, przyrodni brat Pharrell’a, z pierwszego małżeństwa ojca, powiedział również DailyMail.com, że dzieci urodziły się w Los Angeles, ale powiedział, że został zobowiązany do zachowania tajemnicy w kwestii ich imion.

"Pharrell nie chce, abym udostępniał takie informacje" - powiedział.

Pharrell Williams znowu został tatą, tym razem trojaczków!
Pharrell Williams znowu został tatą, tym razem trojaczków! (Shutterstock)

Piosenkarz znany m.in. ze swojego ostatniego hitu "Happy" ma już ośmioletniego syna Rocketa ze swoją żoną.

Choć przedstawiciele gwiazdy nie ujawniali płci ani imion maluchów, powiedzieli jednak, że cała rodzina jest "szczęśliwa i zdrowa" po narodzinach.

Helen pierwszy raz pokazała się w ciąży, gdy uczestniczyła w przyjęciu N°5 L’EAU dla Chanel w West Hollywood we wrześniu, a magazyn "People" potwierdził tę informację następnego dnia.

Niezwykła sesja zdjęciowa bliźniaczek syjamskich
Niezwykła sesja zdjęciowa bliźniaczek syjamskich [6 zdjęć]

Maria Clara i Maria Eduarda to bliźniaczki syjamskie z Salvadoru w Brazylii. Na zdjęciu mają trzy miesiące...

zobacz galerię

Gdy Pharrell Williams został zapytany przez Savannah Guthrie w "The Today Show" o jego związek z Helen, piosenkarz powiedział, że jego żona Helen, modelka, jest "super", i jak to określił: "Jest jak najlepsza psiapsiółka. Każda noc jest jak pidżama party ".

Para jest małżeństwem od października 2013 roku. Są oni już rodzicami Rocketa, którego imię muzyk wyjaśnił w 2014 roku w programie Oprahy. Powiedział on wówczas, że postanowili nazwać synka w taki sposób, jak robili to Indianie. Nazywali oni dzieci po siłach natury albo zwierzętach, albo jakimś przedmiocie, dlatego więc postanowili dać swojemu pierwszemu dziecku imię po maszynie stworzonej przez człowieka, która ma się wznosić w górę.

Pharrell otwarcie rozmawiał o swoim małżeństwie, gdy ujawnił w 2014 roku, że nie chciał się ustatkować, kiedy pierwszy raz zostali parą.

Płód arlekin - ta dziewczynka urodziła się z bardzo rzadką chorobą genetyczną
Płód arlekin - ta dziewczynka urodziła się z bardzo rzadką chorobą genetyczną [11 zdjęć]

Opowieść o małej Brennie to opowieść o pokonywaniu przeszkód pozornie niemożliwych, ale również przypomnienie,...

zobacz galerię

Po latach przepychanek muzyk powiedział szczerze, że został po części zmuszony do zmiany swojego stylu życia, bo Helen nie od razu się nim zainteresowała i była już wtedy w innym związku.

Powiedział, że na początku nie odpowiedziała nawet na połowę jego wiadomości. Jednak był bardzo pewny siebie. Pomyślał sobie wtedy: "Ach tak?". Jednak okazało się wówczas, że Helen ma chłopaka i nie jest nim zainteresowana.

Po ponad dwóch latach przyjaźni, kiedy Helen znowu została singlem, muzyk po raz kolejny chciał się z nią związać i ustatkować, ale problemem nadal była jego niedojrzałość.

Te gwiazdy urodziły w domu
Te gwiazdy urodziły w domu [7 zdjęć]

Poród domowy jest alternatywą dla tego szpitalnego. Zobacz, które gwiazdy zdecydowały się urodzić we...

zobacz galerię

Williams szczerze powiedział, że sprawił Helen dużo bólu na początku ich znajomości, gdy była wolna i mógł się z nią związać. Poświęcił jej wówczas dużo uwagi, ale nie był w pełni gotowy, aby porzucić swoje życie, jako kawaler.

Jednak gdy przyjrzał się swojemu życiu, to uświadomił sobie, że chce zmiany, podjął decyzję i zaczęli się spotykać.

Ciąża z trojaczkami to duże obciążenie i ryzyko zarówno dla mamy, jak i dzieci, ale też ogromna radość. Choć takie ciąże są rzadkie, to w ostatnich latach rodzi się coraz więcej trojaczków. Dzieje się tak głównie za sprawą stosowanych współcześnie metod wspomagania płodności.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.