Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Pani Bukowa i Pan Buk wychodzą z internetów

Najbardziej znane małżeństwo na Facebooku wychodzi do realnego świata. Od teraz Pani Bukowa i Pan Buk oraz ich bardzo trafne spostrzeżenia egzystencjalne mogą towarzyszyć fanom w codziennych sytuacjach. Słynne cytaty pojawiły się na gadżetach w nowej kolekcji stworzonej specjalnie dla Empiku...i ponad półmilionowej grupy obserwującej losy bohaterów w mediach społecznościowych.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

mat. prasowe
mat. prasowe

Postaci z prostych dwu-trzyklatkowych komiksów otwarcie mówią to, co myślą wszyscy. To kolekcjonerzy cytatów z internetów i gifów z kotami. Przekazują powtarzane prawdy ludowe, poprawiając humor internautom. Dzięki najnowszej kolekcji przygotowanej specjalnie dla Empiku, śmieszne teksty będą towarzyszyć fanom w domu – między innymi na kapciach, kubkach czy kuflach, w pracy – na kalendarzach, notesach i torbach lunchowych, czy podczas spaceru – na dużych torbach i kubkach termicznych. Seria utrzymana jest w wesołych kolorach z dominującymi odcieniami niebieskiego.

Zobacz również:

Rady Pani Bukowej i Pana Buka? „Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można” albo „Jeśli trzeci dzień z rzędu nic Ci się nie chce, to znaczy, że jest środa”. Z memów można się także dowiedzieć, że „mężczyźni nie chorują, oni walczą o życie”. Pani Bukowa bardzo lubi jedzenie i internety. I wino. I leżeć sobie. A Pan Buk nie jest leniwy, tylko energooszczędny.

mat. prasowe
mat. prasowe

Kolekcja dostępna od 30 sierpnia w wybranych salonach Empik i na Empik.com.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.