Trwa ładowanie...

Ona ma 61 lat, a on 24 lata. Znana na całym świecie para planuje potomstwo

 Kamil S. Sikora
18.01.2022 13:01
Ona ma 61 lat, a on 24 lata. Znana na całym świecie para planuje potomstwo
Ona ma 61 lat, a on 24 lata. Znana na całym świecie para planuje potomstwo (Facebook)

61-letnia Cheryl i 24-letni Quran to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par na świecie. Pomimo tego, że dzieli ich spora różnica wieku, w zeszłym roku wzięli ślub. Teraz słynne małżeństwo z TikToka planuje potomstwo.

spis treści

1. Znani TikTokerzy planują powiększenie rodziny

Cheryl McGregor ma 61 lat i doczekała się siedmiorga dzieci i 17 wnucząt. Mimo tego, że od jakiegoś czasu jest babcią, we wrześniu 2021 roku wyszła za Qurana McCaina, który ma 24 lata. Ze względu na dzielącą ich sporą różnicę wieku, para wzbudza sporo kontrowersji i jest krytykowana przez internautów z całego świata.

Zakochani w ogóle nie przejmują się złośliwymi komentarzami, chwalą się swoim uczuciem i jak podkreślają - wiek to tylko liczba.

Zobacz film: "Jak radzić sobie z infekcjami u dzieci?"

Cheryl i Quran chętnie dzielą się kulisami ze swojego życia prywatnego za pośrednictwem TikToka. Całkiem niedawno oznajmili w sieci, że mają w planach powiększenie rodziny i chcą, żeby ich dziecko zostało poczęte w sposób naturalny.

Para nie kryje się ze szczegółami swojego życia intymnego. Mówią, że w łóżku dogadują się lepiej niż wielu dwudziestolatków.

Nietypowa para obawia się jednak, że ze względu na wiek Cheryl, konieczna będzie pomoc surogatki lub adopcja. Para chciała zwrócić się o pomoc do najbliższej rodziny Cheryl. Niestety obie córki żony Qurana przeszły zabieg usunięcia macicy, więc żadna z nich nie może zostać ich surogatką. Tiktokerzy zdają sobie sprawę, że ich pociecha mogłaby zostać pół sierotą w bardzo młodym wieku, jednak wcale się tym nie przejmują.

"Oboje doskonale zdajemy sobie sprawę, że ja nie będę żyła tak długo, jak Quran, ale mimo wszystko wierzę w niego. Na pewno mój ukochany będzie świetnym ojcem"– oznajmiła pełna nadziei 61-letnia Cheryl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze