Trwa ładowanie...

Okrzyknięto je najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie. Tak dziś wyglądają

 Maria Krasicka
22.08.2022 08:05
Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Tak dziś wyglądają
Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie. Tak dziś wyglądają (Instagram)

Kiedy Ava Marie i Leah Rose Clements rozpoczęły karierę w modelingu, miały zaledwie pół roku. Ich niezwykła uroda sprawiła, że internauci szybko okrzyknęli je "najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie". Jak wyglądają po latach?

Ava Marie i Leah Rose zostały okrzyknięte najpiękniejszymi bliźniaczkami świata
Ava Marie i Leah Rose zostały okrzyknięte najpiękniejszymi bliźniaczkami świata (Instagram)

1. Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie

W 2010 roku Jaqi i Kevin Clements z Orange County w Kalifornii (USA) powitali na świecie córeczki: Ava Marie i Leah Rose. Rodzice od początku uważali, że bliźniaczki są wyjątkowo piękne, ale dopiero gdy obcy zaczęli zwracać uwagę na ich niezwykłą urodę, postanowili zapisać je do agencji modelek. Dziewczynki miały wtedy sześć miesięcy.

Ava i Leah w wieku niemowlęcym
Ava i Leah w wieku niemowlęcym (Instagram)

Mama bliźniaczek nie była jednak pewna tego wyboru i bała się, że kariera (ciągłe sesje zdjęciowe i udział w reklamach) odbierze im dzieciństwo. Postanowiła więc wycofać je z modelingu.

Ava i Leah same podjęły decyzję o byciu modelkami
Ava i Leah same podjęły decyzję o byciu modelkami (Instagram)

Kilka lat później, gdy Ava i Leah miały siedem lat, pomysł powrócił. Nikt jednak nie przypuszczał, że ich kariera rozpocznie się tak szybko. Zdjęcia publikowane przez Jaqi w mediach społecznościowych szybko zyskały popularność wśród użytkowników, a dziewczynki zostały okrzyknięte "najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie".

2. Kariera w modelingu

Obecnie niezwykłe siostry mają już 12 lat, a ich kariera nabiera tempa. Współpracowały już z dwiema dużymi agencjami modelek, gdzie pozowały do magazynów modowych i brały udział w kampaniach reklamowych popularnych marek odzieżowych.

Ava i Leah Clements mają już 12 lat
Ava i Leah Clements mają już 12 lat (Instagram)

Również ich popularność w mediach społecznościowych nie słabnie. Ich poczynania w modelingu śledzi już ponad 1,8 mln internautów.

Co ciekawe, karierę w modelingu rozpoczął także ich starszy brat Chase. Mimo początkowych wątpliwości mama rodzeństwa nie uważa, by jej dzieciom czegoś brakowało. Modeling jest dla nich bowiem połączeniem pasji, dobrej zabawy i pracy.

Maria Krasicka, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze