Trwa ładowanie...

Od 13 lat prawie cały czas jest w ciąży. Blogerka jest matką 9 dzieci

Avatar placeholder
06.07.2020 13:57
Satu Nordling Gonzalez od 13 lat prawie cały czas jest w ciąży
Satu Nordling Gonzalez od 13 lat prawie cały czas jest w ciąży (Instagram)

Na początku miała duże problemy z zajściem w ciążę. Lekarze mówili, że nigdy nie zostanie mamą. Dzisiaj 35-letnia Satu Nordling Gonzalez wraz z mężem wychowuje dziewięcioro dzieci. "Patrząc na minione 13 lat, przez zdecydowaną większość tego czasu byłam w ciąży" - przyznaje blogerka.

1. Przez 13 lat prawie cały czas była w ciąży

Pochodząca z Finlandii Satu Nordling Gonzalez prowadzi popularny blog parentingowy "My Baby Dolls". 35-latka ma wiele do powiedzenia, bo wraz ze swoim mężem Urugwajczykiem Andreasem wychowujea dziewięcioro dzieci. Małżeństwo ma trzech synów i sześć córek w wieku od kilku miesięcy do 12 lat (12-letnią Nicole, 10-letnią Vanessę, 10-letnie bliźniaki Jonathana i Danilo, 7-letnią Olivię, 6-letniego Kevina, 5-letnią Celinę, 2-letnią Isabelle i 3-miesięczną Melanię).

Blogerka od 13 lat prawie cały czas jest w ciąży
Blogerka od 13 lat prawie cały czas jest w ciąży (Instagram)

Rodzina od wielu lat mieszka w Szwecji.

Zobacz film: "Nie nakrywaj wózka pieluchą"

"Patrząc na minione 13 lat, przez zdecydowaną większość tego czasu byłam w ciąży. Kocham moją rodzinę z całego serca. Moje dzieci są dla mnie wszystkim" – opowiada Satu Nordling.

2. Lekarze mówili, że nie będzie miała dzieci

Blogerka przyznaje, że od zawsze marzyła o dużej rodzinie. "Już jako mała dziewczynka wyobrażałam sobie gromadkę dzieci wokół siebie" - opowiada.

Jednak zanim Satu Nordling urodziła pierwsze dziecko, doświadczyła tragedii. "Większość osób nie wie, że początkowo miałam ogromne problemy z zajściem w ciążę. Poroniłam, było wiele komplikacji. W jednej z klinik leczenia niepłodności powiedzieli mi, że nigdy nie zostanę mamą" – przyznaje.

Teraz wraz z mężem tworzą zgraną parę. Jak mówi 35-latka, bez wsparcia Andreasa, byłoby jej bardzo trudno. "Mam mnóstwo energii. Każdego dnia budzę się szczęśliwa i gotowa na nowe wyzwania. Mąż bardzo mi pomaga. Przy takiej gromadce dzieci jest to nieocenione" – opowiada Satu Nordling.

Zobacz także: Autorka bloga SuperStyler, Marta Lech-Maciejewska: "Baby blues sprawił, że zamiast miłości czułam tylko strach i przerażenie"

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze