Trwa ładowanie...

Nowy zwiastun komedii animowanej „WYFRUNIĘCI”

Avatar placeholder
30.11.2023 19:10
Materiał sponsorowany przez United International Pictures
Nowy zwiastun komedii animowanej „WYFRUNIĘCI”
Nowy zwiastun komedii animowanej „WYFRUNIĘCI” (materiały partnera)

"WYFRUNIĘCI" to wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny i zbliżającej się przygodzie.

Studio Illumination od wielu lat wie jak wzruszać wszystkich widzów. Filmy takie jak "Minionki", "Sekretne życie zwierzaków domowych", rozśpiewane SING" czy ostatni przebój kinowy "Super Mario. Bros. Film" potrafią wydobyć dziecięcy zachwyt w każdym z nas.

"WYFRUNIĘCI" to wzruszająca opowieść o znaczeniu rodziny i zbliżającej się przygodzie. Nowa animacja ze studia Illumination opowie nam historię rodziny kaczek, które wyruszają we wspaniałą podróż z Nowej Anglii na Jamajkę, która zapowiada się na najlepsze wakacje.

(materiały partnera)

Rodzina Mallardów popadła troszkę w rutynę. Tata, Mack jest zadowolony z powolnego życia, z tego że rodzina jest bezpieczna na stawie w Nowej Anglii. W mamie, Pam budzi się zew przygody i chce pokazać dzieciom - nastoletniemu synowi Daxowi i córce Gwen resztę świata. Kiedy na ich stawie pojawia się migrująca rodzina kaczek z ekscytującymi opowieściami o odległych miejscach, Pam przekonuje Macka do wyruszenia w podróż przez Nowy Jork na Jamajkę.

To doświadczenie poszerzy ich horyzonty, poznają nowych przyjaciół i osiągną więcej, niż kiedykolwiek myśleli, że jest to możliwe.

Zobacz film: ""Wyfrunięci" - nowy zwiastun"

Już 5 stycznia 2024r. "WYFRUNIĘCI" w kinach!

Materiał sponsorowany przez United International Pictures
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze