Trwa ładowanie...

Niesłyszący od urodzenia chłopiec, dzięki nowej technologii pierwszy raz słyszy głos rodziców. Jego reakcja zaskakuje

Niemowlę od urodzenia cierpi na brak słuchu. Nowa technologia sprawiła, że po 3 miesiącach życia, mógł usłyszeć pierwszy raz głos rodziców. Jego reakcja jest zdumiewająca.

Zobacz film: "Ruszył program badania słuchu u dzieci z terenów wiejskich"

Każdy rodzic jest szczęśliwy, mogąc obserwować swoje dziecko podczas pierwszych przeżyć. Wielu rodziców zapewne zaliczy do jednego z najpiękniejszych widoków reakcję dziecka, kiedy usłyszy ono głos swojej mamy lub taty po raz pierwszy.

Zobacz również:

Mama i tata małego Archera, musieli na ten widok poczekać znacznie dłużej. W trzecim tygodniu życia lekarze wykryli u chłopca brak słuchu w wymiarze średnim. Rodzice nie poddawali się jednak temu wyrokowi i chcieli uczynić co możliwe, aby ich mały synek mógł słyszeć.

Największe kroki milowe w rozwoju niemowlęcia
Największe kroki milowe w rozwoju niemowlęcia [8 zdjęć]

Niemowlę od samego początku porozumiewa się z rodzicami i przekazuje swoje potrzeby. Jednym z komunikatów...

zobacz galerię

Spełnienie tego marzenia umożliwiła im nowoczesna technologia. Po upływie dwóch miesięcy, mały Archer został wyposażony w niedużą aparaturę, która wspomagała jego słuch. Dzięki niej chłopiec mógł po raz pierwszy usłyszeć swoje otoczenie.

Rodzice zarejestrowali moment, kiedy ich synek słyszy ich głos po raz pierwszy. Oto wideo:

Jak widać, Archer był bardzo zdumiony, co obrazowały jego szeroko otwarte oczy. Jego uśmiech również wyraził więcej niż 1000 słów. To była piękna i wzruszająca chwila.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.