Trwa ładowanie...

Niesamowita reakcja psa. Wciąż podchodził do dziecka, miał jeden cel

Avatar placeholder
16.09.2023 09:12
Niesamowita reakcja psa. Wciąż podchodził do dziecka, miał jeden cel
Niesamowita reakcja psa. Wciąż podchodził do dziecka, miał jeden cel (TikTok)

Kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny, przejęci są wszyscy. Zmiany dotyczą nie tylko rodziców, ale również domowych zwierząt, które od tej pory przestają być w centrum uwagi. Czworonożni pupile bardzo często wchodzą wtedy w rolę opiekuna i towarzysza zabawy. Ten filmik jest tego świetnym przykładem.

spis treści

1. Dzieci i zwierzęta

Dzieci uwielbiają zwierzęta, a zwierzęta uwielbiają dzieci. Zarówno jedni, jak i drudzy kochają jedzenie i dobrą zabawę. Nic więc dziwnego, że kiedy dziecko mieszka pod jednym dachem z pupilem, to tworzy się między nimi szczególna więź. W końcu spędzają razem bardzo dużo czasu i przeżywają wiele emocji.

2. Pies przynosi dziecku piłeczki

Filmik, na którym pies próbuje zainicjować zabawę z maleństwem, rozczulił internautów i spotkał się z ogromnym odzewem. Widzimy na nim maleńkie dziecko leżące w bujaczku, obok którego znajduje się mnóstwo małych piłek. Po chwili w kadrze pojawia się pies, który jest odpowiedzialny za ten widok.

Zobacz film: "Historie tych zwierzaków wzruszały was do łez"

Jak się okazuje, zwierzę chce się bawić ze swoim przyjacielem. W tym celu co chwilę do niego podbiega i przynosi mu kolorową piłeczkę. Zapewne tylko czeka, aż maluch rzuci jedną z nich w jego kierunku. Niestety dziecko jest jeszcze za małe na taką formę zabawy, ale za kilkanaście miesięcy z pewnością się to zmieni.

@alexalexander6583 Amazing Pets #tiktok #pet #puppies #dog #dogs #cat #cats #adorableanimals #pets #animals #pets #dogs #dogsoftiktok #cat #catsoftiktok #adorableanimals #funnypets ♬ original sound - Animals Lover

3. Internauci zachwyceni

Filmik z udziałem dziecka i pieska bardzo spodobał się internautom, którzy chętnie go komentują i udostępniają. W tym momencie nagranie ma już 315 tys. polubień oraz ponad 30 tys. udostępnień.

"Jakie to słodkie",

"Daje mu swoją najcenniejszą rzecz", "Kochany piesio. Przynosi piłeczki i chce, żeby bobas mu którąś rzucił", "Pies na to: OK, nie podoba ci się ta piłka… A co powiesz na tę?”, "Czy to nie jest najsłodszy widok?", "To najsłodszy starszy brat", "Kiedy pieseł nie umie ogarnąć, jak działa mały człowiek", "On wie, że to dziecko rzuci piłkę! Mądry pies", "I ta mina psa, gdy podaje mu piłkę", "Szczeniak rozpoznaje zawodowego tenisistę po jego zapachu", "Mój chihuahua zawsze przynosił swoje zabawki mojemu wnukowi", "To takie miłe i zabawne" - piszą zachwyceni internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze