Trwa ładowanie...

Najprawdopodobniej najdziwniejsze imię w Polsce. Rodzice zaszaleli

 Magdalena Bury
29.11.2018 14:57
Kendal Pcyman przyszedł na świat w Babicach
Kendal Pcyman przyszedł na świat w Babicach (123rf)

Do niedawna każdy mówił o rodzicach z Zawiercia, którzy nazwali swojego syna na cześć właściciela sieci Biedronka - Jerónimo Martinsa. Okazuje się jednak, że nie jest to najdziwniejsze imię nadane w Polsce w tym roku. We wrześniu w Babicach przyszedł na świat... Kendal Pcyman Karatas.

1. Kreatywność nie zna granic

Jeronimo Martin z Zawiercia musi ustąpić pierwszego miejsca w rankingu najdziwniejszych imion nadawanych w tym roku w Polsce. Dlaczego? 21 września 2017 roku urodził się Kendal Pcyman. Noworodek ważył 3920 g i mierzył 57 cm. Naszym zdaniem to właśnie kreatywność jego rodziców wygrywa.

O narodzinach chłopca dowiedzieliśmy się z portalu "Fakty Oświęcim", który regularnie publikuje artykuły informujące o nowych mieszkańcach miasta i okolic. W ostatnich tygodniach na świat przyszli również: Nataniel, Otylia, Nela, Tymoteusz i Nadia. I chociaż te imiona też są oryginalne, to nic w porównaniu z Kendalem Pcymanem

Sprawdź również:

Zobacz film: "Kim są typowi "Janusz i Grażyna"?"

Imię Kendal na pewno większość kojarzy z Kendall Jenner, przyrodnią siostrą Kim Kardashian. To imię, które może być nadawane zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom.

A skąd wzięło się imię Pcyman? Najprawdopodobniej to neologizm stworzony przez rodziców chłopca. Nie występuje w żadnym dotychczasowym spisie imion.

Najdziwniejsze imiona nadawane w Warszawie. Kreatywność rodziców nie zna granic
Najdziwniejsze imiona nadawane w Warszawie. Kreatywność rodziców nie zna granic [6 zdjęć]

W Polsce trwa baby boom. W samej tylko Warszawie w tym roku przyszło na świat ok. 24 tys. dzieci. To

zobacz galerię

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy. Z niecierpliwością też czekamy na kolejne doniesienia z kraju. Czy Kendal Pcyman zostanie zdetronizowany?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.