Trwa ładowanie...

Najpiękniejsze dziecko świata ma już 21 lat. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

Avatar placeholder
29.06.2022 10:55
Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?
Jak dziś wygląda Thylane Blondeau? (vogue.com)

Thylane Blondeau, kilka lat temu, zyskała miano najpiękniejszego dziecka świata. Dziewczynka zdobyła popularność za sprawą kontrowersyjnej sesji zdjęciowej. 21-latka nadal zachwyca urodą. Jak dziś wygląda?

1. Najpiękniejszego dziecko świata

Thylane Blondeau urodziła się w 2001 roku w Aix-en-Provence we Francji. Dziewczynka zaistniała w mediach już w wieku 4 lat. Thylane może pochwalić się wyjątkowo udanym debiutem - Blondeau wystąpiła w pokazie Jean-Paula Gaultiera.

Dwa lata później córkę piłkarza Patricka Blondeau i aktorki oraz prezenterki telewizyjnej Veroniki Loubry okrzyknięto najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Modelka tym samym znalazła się w zaszczytnym gronie takich sław jak m.in. Michelle Pfeiffer, Meg Ryan, Nicole Kidman i Gwyneth Paltrow.

W wieku 7 lat miała już profesjonalne portfolio. Zdjęcia wykonała Dani Brubaker.

Jednak to sesja w magazynie "Vogue" otworzyła jej drzwi do światowej kariery. 10-latka została najmłodszą dziewczynką, która kiedykolwiek pozowała do francuskiego "Vogue'a". Magazynowi zarzucono seksualizację dziecka, gdy świat obiegły zdjęcia dziewczynki w obcisłych sukienkach, butach na obcasie i mocnym makijażu. Wybuchł skandal, a redaktor naczelna musiała pożegnać się z pracą.

- "Vogue" zaprosił nas na sesję do specjalnego numeru z udziałem dzieci. Wystrojone dziewczynki przez dwa dni świetnie się bawiły jako modelki. Byłam tam, tak jak inne mamy, ale nie pozwolono nam obejrzeć zdjęć przed ich publikacją. Nie można więc mnie oskarżać, że na to pozwoliłam. Propozycja wyszła od jednego z najbardziej prestiżowych pism na świecie. Nie wierzę, by jakikolwiek rodzic, będąc na moim miejscu, pomyślał: to może być niebezpieczne - tłumaczyła wówczas matka dziewczynki Veronika Loubry.

W 2014 r. Thylane została twarzą francuskiego magazynu "Jalouse". Zagraniczne media natychmiast okrzyknęły ja nową Kate Moss.

2. Jak dziś wygląda Thylane Blondeau?

W plebiscycie na Najpiękniejszą Twarz Roku 2017, organizowanym przez TC Candler, Blondeau zajęła 2. miejsce. Wyprzedziła ją tylko modelka, aktorka i piosenkarka Liza Soberano.

Francuzka postanowiła iść za ciosem i spełniać się jako modelka. Thylane bezapelacyjnie wykorzystała swoje przysłowiowe pięć minut. 21-latka ma już na swoim koncie kampanie dla największych domów mody.

Thylane realizuje się również w roli projektantki. Niedawno stworzyła własną markę ubrań streetwear'owych.

Ponadto 21-latka prężnie działa w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zgromadziła prawie sześć milionów obserwatorów, którzy śledzą jej poczynania, inspirują się stylizacjami i zachwycają rozwojem kariery modelki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze