Najmłodszy gwałciciel i morderca w Europie (WIDEO)

Dawid J. jest najmłodszym mordercą na tle seksualnym w Europie. Wszystko wydarzyło się pod koniec czerwca 2006 roku w Sulikowie. To tam znaleziono w polu rzepaku 13-letnią Sylwię Cieślak. Była przysypana lekko ziemią. Ostatni raz była widziana ze swoim 14-letnim kolegą Dawidem. Chłopak od początku się do niczego nie przyznawał i dopiero sekcja zwłok wykazała, że chłopak kłamie. Sylwia została brutalnie zgwałcona i zmarła wskutek uduszenia. Chłopak dostał za to 7 lat w poprawczaku. Od 2012 roku jest na wolności i mieszka niedaleko rodziny dziewczyny.

-/Wobec młodocianych przestępców polski jak i europejski wymiar kary jest niedoskonały. Nie ma dobrego wyjścia w takiej sytuacji. Ważne jest, aby podczas składania zeznań dziecka był obecny psycholog. Z kiku względów - po pierwsze tak młody człowiek nie jest w stanie dobrze bronić swoich interesów, a po drugie potrzebne jest w takich chwilach emocjonalne wsparcie. Czasami się zdarza, że psycholog wtedy może obserwować i zinterpretować zachowanie. - mówi pani psycholog Aleksandra Piotrowska.

Zastawnawiające jest, że tak młody człowiek dopuścił się nie tylko morderstwa, ale i gwałtu.

-/Dojrzewanie płciowe obejmuje dojrzewanie w sferze seksualnej. U chłopców dzieje się to w wieku 14-15 lat. Obecnie ta granica idzie w dół i możemy zaoobserwoać zmianę już o młodszych dzieci. - dodaje.

W tej wsi mieszka największa liczbą bliźniąt  (WIDEO)
W tej wsi mieszka największa liczbą bliźniąt (WIDEO)

Ukraińska wieś Wielka Kopania słynie ze swoich mieszkańców. Nie tyle jednak z ich osiągnięć, ile za sprawą...

zobacz galerię

Więcej informacji znajdziecie w WIDEO.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.