Trwa ładowanie...

"Najbardziej wkurzony noworodek" ma 3 lata. Tak dzisiaj wygląda

 Kamil S. Sikora
04.04.2023 19:58
Od zrobienia tego zdjęcia minęły już 3 lata
Od zrobienia tego zdjęcia minęły już 3 lata (Instagram @rodrigokunstmann)

Trzy lata temu na świat przyszedł ”najbardziej wkurzony noworodek”. Wiele osób zastanawia się, jak teraz wygląda ta mała dziewczynka. Niedawno skończyła trzy lata.

spis treści

1. "Najbardziej wkurzone dziecko" niedawno obchodziło urodziny

13 lutego 2020 roku w Rio de Janeiro przyszła na świat Isabela Pereira de Jesus. Tego dnia stała się jednym z najsłynniejszych noworodków na świecie. Dziewczynka zyskała przydomek "najbardziej wkurzone dzieca świata". Wszystko to za sprawą miny, którą zrobiła, pozując do fotografii zrobionej na porodówce. Dziecko wygląda na niej, jakby było bardzo zdenerwowane i obrażone na lekarza. Zdjęcie zostało opublikowane w internecie i zrobiło furorę na całym świecie.

W lutym tego roku Isabela obchodziła swoje trzecie urodziny, o czym w sieci poinformowali jej rodzice. Zdjęcia z tej imprezy można zobaczyć na Instagramie na profilu @isa_bravinha1. Obecnie najbardziej wkurzona dziewczynka na świecie wcale nie wygląda jak obrażony noworodek. Jednak mama i tata Isabelii podkreślają, że gdy ich córka jest zła, to robi taką samą minę, jak na fotografii zrobionej ponad trzy lata temu. Świadczy to o jej charakterze.

2. Kto jest autorem słynnego zdjęcia noworodka?

Swoją ogromną sławę Isabela Pereira de Jesus zawdzięcza brazylijskiemu fotografowi specjalizującemu się w robieniu zdjęć noworodków i niemowlaków. Autorem fotografii, na której można zobaczyć, jak wygląda "najbardziej wkurzone dziecko świata", jest Rodrigo Kunstmann.

Dzięki słynnej fotografii on również zyskał ogromną rozpoznawalność. Jego instagramowy profil posiada obecnie ponad 25 tys. obserwujących.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zdjęcie "wkurzonego noworodka" obiegło internet
Zdjęcie "wkurzonego noworodka" obiegło internet (Instagram)
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze