Trwa ładowanie...

Nadal nie wychodzi nam w łóżku. Google ujawnił wstydliwą prawdę

Gdzie leży punkt G i jak doprowadzić kobietę do orgazmu – to pytania, które wpisujemy w wyszukiwarkę internetową. Google właśnie ujawnił najczęściej wyszukiwane frazy związane z seksem.

Zobacz film: "Co jeść po seksie?"

1. Zapytaj wujka Google

Współczesny świat to taki, w którym z problemem nie idziemy do przyjaciela, męża czy rodziców. W takiej sytuacji pytamy "wujka Google". Najnowsze badania wskazują, że w sieci nie boimy się niczego. Czujemy się anonimowi, więc pytamy o najdrobniejsze szczegóły. Tutaj nie ma po co kłamać i owijać w bawełnę.

Pomimo edukacji seksualnej, filmów, pozycji książkowych na rynku i wykładów dotyczących seksu, nadal wielu mężczyzn nie wie, jak zapewnić rozkosz swojej kobiecie. Sami też nie są zadowoleni. To wyniki badań Durexa. Firma zainteresowała się tematem wiedzy o seksie w sieci.

Zobacz również:

2. Gdzie jest punkt G?

Co użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę? Najczęściej pytają o to, gdzie leży punkt G. Częstym pytaniem jest też: "jak doprowadzić kobietę do orgazmu?". Wnioski są jasne. Nie mamy wystarczającej wiedzy dot. tego, jak czerpać przyjemność z seksu.

Internauci pytają o to, ile trzeba mieć lat, by móc kupić prezerwatywy. Interesuje ich także, jak pozbyć się brodawek z narządów płciowych, czym jest rzeżączka oraz jak samodzielnie (i ręcznie!) powiększyć penisa.

Do ostatniego pytania trudno cokolwiek dodać. Martwi jednak brak wystarczającej wiedzy dot. chorób zakaźnych. Nieleczone mogą przecież doprowadzić do poważnych dolegliwości zdrowotnych.

Kolejne pytania również zaskakują. Mężczyzn ciekawi, jak zmierzyć penisa i... jak włożyć go do pochwy. Padają też pytania o długość trwania seksu.

Co się dzieje w twoim mózgu, gdy masz orgazm?
Co się dzieje w twoim mózgu, gdy masz orgazm? [5 zdjęć]

To intensywne doznanie fizyczne, którego doświadczamy podczas uprawiania seksu bądź masturbacji. W przypadku

zobacz galerię

W badaniach nie dodano, ile lat mają oraz jakiej płci są najczęściej osoby, które zadają pytania. Nie wiemy więc, czy są to nastolatkowie, osoby starsze, kobiety czy mężczyźni. Jeżeli jednak są to młodzi, refleksja jest jedna - poziom edukacji seksualnej nie jest wystarczający.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.