Trwa ładowanie...

Mówi, że nic nie ukrywał. Tak dyrektor szkoły dorabiał po godzinach

Avatar placeholder
09.06.2024 16:23
Dyrektor podstawówki jako drag queen
Dyrektor podstawówki jako drag queen (YouTube, Facebook )

Niecodzienna sytuacja wydarzyła się w szkole podstawowej w stanie Oklahoma w USA. Okazało się, że Shane Murnan, dotychczasowy dyrektor tej placówki, po godzinach pracy przebierał się za kobietę i występował jako drag queen. Mężczyzna zrezygnował z posady.

spis treści

1. Drag queen

Drag queen to określenie oznaczające osobowość sceniczną odgrywaną przez mężczyznę, który przebrany jest za kobietę. Taka osoba nosi ekstrawagancką fryzurę, mocny makijaż z nienaturalnie długimi rzęsami, wymyślne stroje i wysokie obcasy. Zjawisko, w którym mężczyźni udają kobiety dla kreaowania rozrywki, a co za tym idzie także dla zarobku, ma długą tradycję w kulturach na całym świecie.

Drug queen. Zdjęcie ilustracyjne
Drug queen. Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay )

2. Dyrektor dorabiał po godzinach

Zobacz film: "Parady Równości - święta społeczności LGBT"

O tym, że dyrektor Shane Murnan po godzinach pracy staje się Shantel Mandalay, ujawniono w social mediach. Informacje te dotarły do osób zarządzających placówkami szkolnymi w stanie Oklahoma. Shane Walters, który pełni stanowisko kierownicze, poprosił, by Shane Murnan złożył rezygnację. Tak też się stało. Sprawę opisał "The New York Post".

"Drag Queen nie jest już w Western Heights. Domagałem się tego od pierwszego dnia. Nie tego rodzice chcą dla swoich dzieci" - napisał Shane Walters w serwisie X. "Nasi uczniowie będą chronieni przed drapieżnymi zachowaniami, a ja wyraziłem się jasno, że nie pozwolę, aby szkoły w Oklahomie stały się poligonem szkoleniowym w propagandzie drag queen" - dodał.

Tymczasem były już dyrektor podkreśla, że nigdy niczego nie ukrywał, a swojego hobby nie promował w pracy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze