Trwa ładowanie...

"Mógłbym to oglądać całymi dniami". Nagranie ma już 26 milionów wyświetleń

Avatar placeholder
05.05.2024 10:15
"Mógłbym to oglądać całymi dniami". Nagranie ma już 26 milionów wyświetleń
"Mógłbym to oglądać całymi dniami". Nagranie ma już 26 milionów wyświetleń (YouTube)

Nagranie, którym internauci na całym świecie nie przestają zachwycać, prezentuje rzadko spotykaną relację między małpką a kociętami. Ten uroczy film obejrzało już ponad 26 milionów ludzi.

spis treści

1. Wzajemne związki w świecie zwierząt

Zwierzęta, tak samo, jak i ludzie, budują relacje między sobą. Na początku podchodzą do siebie nieufnie i próbują zidentyfikować drugiego osobnika. Z czasem przekonują się do siebie coraz bardziej, a nawet zaprzyjaźniają.

Często mówimy, że ktoś żyje "jak pies z kotem", co sugeruje konflikt czy niezgodę. Jest to jednak stereotyp, który czasami jest niesprawiedliwy wobec tych dwóch gatunków, bo wielu właścicieli psów i kotów może podać przykłady na to, jak te zwierzęta mogą się zaprzyjaźnić i żyć razem w harmonii.

2. Jak urocza małpka troszczy się o kocięta

Zobacz film: "Oddychaj czysto - webcast z dr hab. n. med. Wojciechem Feleszko"

Filmiki ze zwierzętami cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego, potrafią rozbawić, poprawić humor, czasem nawet wzruszyć. To nagranie jest tak urocze, że można oglądać je bez końca.

Ten film ukazuje, w jaki sposób małpka o imieniu Susie staje się pomocnicą dla kociej mamy, dbając o jej maleństwa. Mimo że sama jest małpim dziecięciem, Susie wykazuje silne uczucie odpowiedzialności i opiekuńczości wobec małych kociąt.

Kotka o imieniu Jaco miała wiele szczęście. Została zabrana z ulicy i znalazła szczęśliwą rodzinę. W końcu została kocią mamą trzech maluszków. Choć sama sobie nieźle radzi w opiece nad nimi, to ma także niezwykłą opiekunkę - małpkę Susie, która uwielbia spędzać czas z kociętami.

Lekcją, której można się nauczyć z obserwacji tych zwierząt, jest to, że przyjaźń nie zna granic między gatunkami. Małpka Susie tak bardzo lubi kociaki, że czuje się za nie odpowiedzialna. Kiedy jedno z kociąt o imieniu Coco wydostało się z kojca w poszukiwaniu przygód, małpka od razu zauważyła jego nieobecność. Najpierw próbowała zwrócić na to uwagę kociej mamy, ale gdy to nie przyniosło oczekiwanego rezultatu, sama postanowiła działać. Ruszyła za kociakiem i upewniła się, że wraca do bezpiecznego miejsca.

Uparty malec mimo wszystko chciał spacerować, ale Susie miała go na oku. Była ciągle w pobliżu, by móc w porę zareagować.

Zachowanie maleńkiego bohatera i jego towarzyszki zostało uwiecznione na nagraniu, które później trafiło do sieci. Można je odnaleźć korzystając z serwisu Youtube, gdzie jest ono dostępne na kanale o nazwie "Kitten Street". Ten uroczy obrazek przedstawiający zwierzęta w roli głównej przyciąga uwagę widzów w różnym wieku, od dzieci po dorosłych.

"Mógłbym to oglądać całymi dniami. Chciałbym, żeby wszyscy na świecie właśnie tak żyli. To miła odskocznia móc oglądać takie dobre filmiki jak ten. Dziękuję",

"Ta mała małpka jest anielskim stworzeniem. Taka odpowiedzialna i słodka",

"Susie wyznaje prawdziwe ludzkie wartości: miłość, życzliwość, przywiązanie, troskę o bliskich. Niestety nie wszyscy ludzie mają te cechy. Patrzysz, a dusza się uspokaja. Natura stworzyła tyle miłości i dobra" - piszą użytkownicy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze