Trwa ładowanie...

Miliony wyświetleń w tydzień. Reakcja psa hitem internetu

Avatar placeholder
19.11.2023 20:07
Miliony wyświetleń w tydzień. Reakcja psa hitem internetu
Miliony wyświetleń w tydzień. Reakcja psa hitem internetu (YouTube)

Oglądanie uroczych nagrań może przynieść spokój i ukoić zszargane nerwy. Widać to po liczbie wyświetleń filmików, w których głównymi bohaterami są małe dzieci bądź zwierzęta. Jeszcze lepiej, gdy występują one w duecie. To nagranie jest tego świetnym przykładem. W zaledwie trzy tygodnie osiągnęło bowiem 7,5 mln wyświetleń i wywołało wiele pozytywnych emocji.

spis treści

1. Dzieci i zwierzęta

Dzieci kochają zwierzęta, a zwierzęta kochają dzieci. Kiedy w domu pojawia się nowo narodzone maleństwo, zwierzę bardzo często przyjmuje rolę opiekuna. Niektórzy posuwają się nawet do stwierdzenia, że zwierzę jest dla malucha jak rodzeństwo.

Tak czy inaczej, jedno jest pewne. Filmiki, na których widać relację dziecka i zwierzaka rozczulają i nierzadko wywołują wzruszenie. Ich więź wraz z upływem czasu ewoluuje i ukochany psiak może stać się najlepszym przyjacielem maluszka.

2. Hit internetu

Zobacz film: "Jak pięknie zapakować prezent?"

Ten filmik, który został udostępniony w ostatni dzień roku 2021, odbił się w sieci szerokim echem. Choć od tego czasu minęły już prawie dwa lata, to nagranie nadal jest chętnie oglądane i udostępniane. Podpis "Husky w najsłodszy sposób powstrzymuje płacz dziecka! [NAJSŁODSZY FILM EVER!!]" sugeruje, czego można się spodziewać po dwuminutowym filmiku.

Widzimy na nim, jak pies rasy husky opiekuje się maleńkim dzieckiem, a kiedy tylko zaczyna ono płakać, pociesza je - liżąc. "Daisy, nasza nowo narodzona córeczka, zakochała się już w Millie, naszym husky. Jak widać, Millie po prostu chce pomóc dziecku w każdy możliwy sposób. W jej oczach widać miłość i troskę" - czytamy w opisie.

"Mam nadzieję, że wywołało to u was uśmiech" - dodaje autor nagrania i zapewne w wielu przypadkach tak właśnie się stało.

"Przez dwie minuty na świecie wszystko było w porządku",

"Komu potrzebny jest miś, skoro ma się takiego uroczego puchatka!",

"Mam nadzieję, że ten pies jest na tyle młody, że będą mogli razem dorastać. Jedno jest pewne, nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoje dziecko, dopóki ten pies jest w pobliżu. Zamierza ją chronić kosztem życia",

"Jaki słodki szczeniak! Opiekunka do dziecka, obrońca, najlepszy przyjaciel w jednym. Nie ma mowy, żeby kot mógł to zrobić. Oby Daisy i Millie miały przed sobą długie, szczęśliwe i zdrowe życie" - piszą zachwyceni internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze