Trwa ładowanie...

Megan Fox przeszła załamanie nerwowe

”Nie chciałam chodzić po czerwonym dywanie, nie chciałam się pokazywać publicznie, nie chciałam nic robić”. Aktorka twierdzi, że tak bardzo obawiała się krytyki w Hollywood, że przeszła załamanie nerwowe.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Co powoduje zaburzenia psychiczne?"

1. Punkt krytyczny

33-letnia Megan Fox w programie Entertainment Tonight przyznała, że rola w filmie ”Zabójcze ciało” z 2009 roku była dla niej punktem krytycznym. Od tego momentu konsekwentnie rozbierała się w filmach i mediach.

- To nie był tylko ten film, to był każdy dzień mojego życia, każdy projekt, nad którym pracowałam - powiedziała Fox.

(Instagram)

Megan opowiedziała, że żyła pod nieustanną presją, która doprowadziła ją do granicy wytrzymałości.

- Miałam załamanie nerwowe – przyznała - Nie chciałam nic robić. Nie chciałam być widziana. Nie chciałam pozować do zdjęć, być na okładkach, chodzić po czerwonym dywanie. Nie chciałam się pokazywać publicznie z powodu strachu przed wyśmiewaniem, opluciem, ukamienowaniem. Przeżyłam bardzo mroczne chwile-wyznaje Fox.

2. MeToo

Gwiazda powiedziała też, że jeszcze przed ruchem MeToo próbowała mówić o swoich własnych doświadczeniach z wykorzystywaniem seksualnym, ale czuła, że jej głos jest ignorowany.

- Uważam się za feministkę, jednak wydaje mi się, że feministki nie chcą, abym była częścią ich grupy – stwierdziła.

Aktorka wychowuje trzech synów.

Megan Fox z dziećmi
Megan Fox z dziećmi (Instagram)

- Zajście w ciążę to był pierwszy prawdziwy przełom, w którym zmieniła się moja świadomość, a mój umysł się otworzył – powiedziała. – Każde kolejne dziecko to było przejście do lepszej wersji siebie.

Fox twierdzi, że wiele razy doświadczyła niewłaściwych zachowań ze strony mężczyzn, jednak nie chce o tym mówić publicznie.

- Nie uważam, że moim zadaniem jest karanie kogokolwiek - skomentowała.

To był naprawdę szczery wywiad Megan Fox. Jak się okazuje, słynni aktorze także mają problemy zwykłych ludzi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.