Trwa ładowanie...

Małe miss - jak wyglądają i co robią po 10 latach?

Niegdyś startowały w dziecięcych konkursach piękności. Każda z uczestniczek wspomina te przeżycia inaczej. Każda poszła też swoją drogą. Jak zmieniły się małe miss po 10 latach?

Zobacz film: "Mała miss bez makijażu"

spis treści

1. Konkursy piękności dla dzieci

W 2016 roku program "Toddlers & Tiaras" na dobre zniknął z telewizji. Serial był emitowany od 2009 roku i wywołał wiele kontrowersji. Akcja programu skupiała się na dziewczynkach przygotowywujących się do konkursów piękności, które były bardzo popularne w USA.

Minęło wiele lat od zakończenia kontrowersyjnego reality show. Niedoszłe małe miss już dorosły i stały się bohaterkami kolejnego programu "Toddlers & Tiaras: Where Are They Now".

Podczas gdy niektóre dziewczynki pozostały w showbiznesie i mają własne programy rozrywkowe, inne uczestniczki "Toddlers & Tiaras" zajęły się własnym życiem. Twórcy chcieli pokazać, jak wygląda życie najbardziej zapadających w pamięć uczestniczek.

2. Małe miss po latach

Najbardziej popularną uczestniczką była Eden Wood. Dziewcyznka zdobyła ponad 300 tytułów miss. Całe życie dziewczynki było podporządkowane konkursom piękności, co doprowadziło do podejrzeń, że jej matce bardziej zależało na nich niż na dobru dziecka. Mimo to Eden wydaje się nadal interesować konkursami, ale jest nieco starsza i ma też inne zainteresowania, takie jak śpiewanie.

Eden Wood
Eden Wood (Instagram)

Prowadzi także własny program pt. "Eden's Word", w którym pomaga innym dziewczynkom rozwijać ich telewizyjne kariery. Nie jest to całkowicie oderwane od jej wcześniejszego życia, ale pokazuje, jak bardzo dorosła była mała miss.

Bliźniaczki Alycesaundra i Giavanna Lyerly pojawiły się w "Toddlers & Tiaras" ze swoją mamą Kelly. Były dziewczynkami, które lubiły ekstrawaganckie suknie wieczorowe i krzykliwe makijaże. Nastolatki nadal interesują się publicznymi występami, ale odnalazły też swoje własne zainteresowania takie jak projektowanie mody.

Tiara Twins
Tiara Twins (Instagram)

Isabella "Bella" Barrett i jej mama były solidnym zespołem, z którym trzeba było się liczyć w programie. Dziś nadal pracują razem, ale teraz Bella odnalazła się w modelingu, stworzyła własną biżuterię oraz linię produktów do pielęgnacji skóry. Była mała miss nazywa siebie milionerką, która "sama się stworzyła".

Isabella Barret
Isabella Barret (Instagram)

Madison "Tootie" Berg po raz pierwszy wzięła udział w konkursie piękności, mając 5 miesięcy. Mimo że bardzo jej się podobało życie w świetle fleszy, teraz wspomina to jako traumę. Jej sukces przysporzył jej wielu problemów wśród rówieśników, którzy się z niej naśmiewali.

"Byłam jedynaczką i mama zrobiła to dla zabawy. Ale po tym, jak wygrałam pierwszy konkurs, sukces skłonił ją do kolejnych startów. Ja też to pokochałam" – przyznała Madison.

Dziś 20-letnia już Tootie jest na studiach i pożegnała świat konkursów piękności. Jednak jej mama wciąż jest dla niej oparciem.

Tootie Berg
Tootie Berg (Instagram)

Liana Pirraglia występując w programie, nie miała tak dużego zaplecza finansowego, jak inne uczestniczki. Jednak nadrabiała swoimi talentami artystycznymi, takimi jak taniec i śpiew.

Liana zrezygnowała z konkursów piękności, gdy miała 11 lat. Mimo że dziewczyna jest już na studiach, postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie, musicalach, reklamach oraz udziale w niezależnych filmach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza