Trwa ładowanie...

W wieku 2 lat wyglądała jak żywa lalka. Dzisiaj ciężko ją rozpoznać

Avatar placeholder
14.10.2023 12:50
Wyglądała jak żywa lalka
Wyglądała jak żywa lalka (Instagram)

Każde dziecko jest wyjątkowe i piękne, ale ta dziewczynka wyróżniała się na tle innych. Z tego powodu już jako dwulatka zaistniała w branży modowej. Dziś Aira Marie jest już nastolatką. Zobaczcie, jak jej wygląd zmienił się na przestrzeni lat.

spis treści

1. Mała modelka

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Pragnie, by osiągnęło sukces i rozwijało swoje talenty. Rodzice tej dziewczynki bardzo szybko zauważyli, że ich córka ma niesamowitą urodę. Urocza blondynka zwracała na siebie uwagę.

Miała słodkie spojrzenie i piękny uśmiech. Rodzice postanowili to wykorzystać i pokazać światu dziecko, które wygląda niczym żywa lalka. Aira Marie pierwsze kroki w świecie modelingu stawiała już w wieku dwóch lat. Wydawało się, że została stworzona do pozowania, więc agencje modelek były wprost zachwycone efektami współpracy z małą modelką.

Zobacz film: "Konkursy piękności dla dzieci"

Jej fotografie szybko trafiły do sieci. Ludzie byli pod wrażeniem niesamowitej urody dziecka, choć niektórzy uważali, że rodzice stosują filtry, by upiększyć córkę. Nieskazitelna cera, długie blond włosy oraz hipnotyzujące spojrzenie sprawiały, że nikt nie był w stanie przejść obok niej obojętnie.

2. Sesje zdjęciowe

Mała Aira Marie ciężko pracowała od najmłodszych lat. Sesje zdjęciowe były jej codziennością, a współprace z agencjami modelek nie miały końca. Z tego powodu brakowało czasu na zwykłą zabawę i kontakt z rówieśnikami.

Kilkuletnia dziewczynka na sesjach nosiła mocne makijaże, miała stylizowane fryzury oraz eleganckie ubrania. Z uwagi na wiek, jej karierą kierowali rodzice, którzy byli przekonani, że ich córka będzie sławna.

Niestety nic nie trwa wiecznie. Lata mijały, a mała modelka z roku na rok zmieniała swój wygląd. W końcu przestała wyglądać jak żywa lalka, więc współprac zaczęło się robić coraz mniej. Mała Aira mogła w końcu odpocząć.

3. Jak dziś wygląda Aira Marie?

Dzisiaj Aira Marie jest w nastoletnim wieku. To naturalne więc, że wygląda inaczej niż kilka lat temu. Niektóre rzeczy się jednak nie zmieniły. Dziewczynka nadal ma długie, jasne włosy i lubi pozować, co widać w mediach społecznościowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się jej profil na Facebooku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze