Trwa ładowanie...

Magazyn „COCOMELON”

(Materiał Partnera)

26 października br. wydawnictwo Egmont wprowadziło na rynek magazyn „COCOMELON”. Czasopismo, wydane w ramach cyklu „Prosto z ekranu”, przeznaczone jest dla dzieci od trzeciego roku życia oraz ich rodziców. Inspirowane jest najpopularniejszym na świecie kanałem dla dzieci na platformie YouTube pod tym samym tytułem. Magazyn jest dostępny w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju oraz w księgarni Egmont.pl

KUP MAGAZYN W EGMONT.PL

Magazyn „Cocomelon” przygotowano z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Czytelnicy znajdą w nim zadania wspierające rozwój dzieci w wieku przedszkolnym na różnych poziomach, takich jak: wodzenie palcem po liniach, rysowanie i kolorowanie kształtów, rozróżnianie elementów, ćwiczenie spostrzegawczości, ale także poznawanie kolorów, literek i cyfr. Magazyn pomaga w pielęgnowaniu kreatywności, a poprzez wierszyki i piosenki pozwala dziecku wejść do świata rymów oraz dźwięków. Wspólne rozwiązywanie łamigłówek i zagadek z czasopisma „Cocomelon” to doskonała okazja do nauki poprzez kreatywną zabawę, a także do spędzenia wartościowego czasu z dzieckiem. W magazynie opiekunowie znajdą wskazówki z podpowiedziami jak kontynuować zabawę i poszerzać ćwiczenia po przeczytaniu pisma. Do każdego wydania dołączona będzie zabawka, a w magazynie znajdą się pomysły i inspiracje, jak można wykorzystać ją w zabawie z dzieckiem.

W pierwszym numerze magazynu „Cocomelon” najmłodsi wraz z rodzicami poznają JJ oraz jego najbliższych i w ich towarzystwie rozwiążą zadania i łamigłówki. Przeczytają też rymowaną bajeczkę o trzech świnkach, odkryją leśny świat i będą mogli wykonać maski JJ i Cody’ego. Do wydania dołączony jest zestaw lekarski, a w magazynie można znaleźć inspirujące zabawy z jego wykorzystaniem.

(Materiał Partnera)

KUP MAGAZYN W EGMONT.PL

(Materiał Partnera)

COCOMELON jest zbiorem trzyminutowych animowanych filmików z piosenkami, przygotowanymi z myślą o dziewczynkach i chłopcach w wieku 1–5 lat. Głównym elementem jest tu muzyka i śpiew do znanych melodii, które szybko wpadają w ucho, a ich treść zawiera wyliczanki i wierszyki, a także elementy nauki kolorów, liczenia czy alfabetu. Bohaterem jest brzdąc JJ, który w towarzystwie starszego rodzeństwa oraz rodziców wkracza w codzienne sytuacje, jak mycie zębów i ubieranie się, zdrowe odżywianie, zachowanie podczas wizyty u lekarza, w czasie podróży i wiele innych.

Obejrzyj spot

Zobacz film: "Magazyn „COCOMELON”"

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.