Trwa ładowanie...

Ma 33 lata i niedługo zostanie babcią. "Nie mogę się doczekać"

Avatar placeholder
20.11.2023 19:36
Ma 33 lata i niedługo zostanie babcią. "Nie mogę się doczekać"
Ma 33 lata i niedługo zostanie babcią. "Nie mogę się doczekać" (Facebook )

Kerrie Coles z Milton Keys z Wielkiej Brytanii na początku przyszłego roku zostanie babcią. Kobieta ma zaledwie 33 lat i zostanie się jedną z najmłodszych babć we współczesnej Wielkiej Brytanii. Jej córka Hollie ma 14 lat i nie zamierza rezygnować z nauki szkolnej.

spis treści

1. Wczesne macierzyństwo

33-letnia Kerrie Coles również była młodą mamą. Kobieta urodziła swoje pierwsze dziecko, gdy miała 16 lat. Druga córka przyszła na świat dwa lata później. Współcześnie zwłaszcza na Zachodzie wiele jej rówieśniczek dopiero planuje pierwsze dziecku. Ona zaś wychowuje nastolatki.

Ta perspektywa cieszy ją, choć początkowo była w szoku, gdy usłyszała, że jej młodsza córka spodziewa się dziecka.

Zobacz film: "Babcia sześcioraczków o pierwszych uczuciach związanych z ich przyjściem na świat"

- Kiedy Hollie powiedziała mi, że jest w ciąży, rozpłakałam się. Bardzo się o nią bałam, nie byłam szczęśliwa. Ale teraz już wszystko się zmieniło. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę Hollie, jak dojrzewa jako człowiek, jako kobieta, jak staje się matką. Nie mogę się też doczekać, aż przytulę to maleństwo - opowiada cytowana przez "News 18".

2. 14-latka w ciąży

14-letnia Hollie aktualnie jest w 25. tygodniu ciąży i czuje podekscytowanie. Pierwszy szok już dawno minął i nastolatka oswoiła się z myślą, że zostanie mamą. Początkowo miała mieszane uczucia.

- Czułam się przytłoczona, zszokowana i nie wiedziałam, jak przystosuję się do czegoś tak poważnego - mówiła w rozmowie z "The Mirror". Na szczęście dziewczyna otrzymała wsparcie od najbliższych i teraz jest już spokojna.

- Świadomość, że moja mama jest młodą mamą, sprawia, że czuję się komfortowo, rozmawiając z nią o tym wszystkim i wiedząc, że może mi udzielić najlepszych rad - mówi Hollie.

- Jestem bardzo podekscytowana tym, że zostanę mamą, ponieważ postrzegam moją mamę jako wzór do naśladowania. Podążanie jej śladami i korzystanie z jej rad utwierdza mnie w przekonaniu, że mogę wykonać dobrą robotę jako rodzic - dodaje.

Termin rozwiązania przypada na luty 2024 roku. Cała rodzina nie może już się doczekać, aż chłopczyk pojawi się na świecie.

- Uwielbiam świadomość, że on tam jest. Nie mogę się doczekać, aby dać mu znać, że wspieram go w życiu. Że zawsze będę przy nim, a on ma niesamowitą rodzinę - mówi 14-latka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Czytaj także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze