Trwa ładowanie...

Ma 15 miesięcy i naśladuje swoją mamę w ciąży

 Anna Krzpiet
04.12.2018 11:27
Mała dziewczynka udaje mamę w ciąży
Mała dziewczynka udaje mamę w ciąży (YouTube)

Każdy, kto kiedykolwiek widział kobietę w ciąży, szybko dostrzeże, jakie podobieństwo uchwyciła ta maleńka dziewczynka. Wygląda na to, że miała cały czas oko na swoją ciężarną mamę i dzięki temu udało jej się idealnie ją skopiować.

Mówią, że dzieci biorą przykład z dorosłych - właśnie ten film jest na to idealnym dowodem. Dziewczynka naśladuje swoją ciężarną mamę, z całych sił wypychając swój mały brzuszek i lekko się zataczając. To wygląda całkiem uroczo i nie sposób powstrzymać śmiechu. Dziewczynka ma zaledwie 15 miesięcy, a już całkiem nieźle radzi sobie z grą aktorską.

W internecie pojawiają się komentarze, że już teraz rodzice powinni zapisać ją do szkoły teatralnej. Niektórzy wróżą jej nawet w przyszłości wygranie Oscara! Na pewno ta mała pociecha, jest bardzo wesoła i zapewnia niezwykłą dawkę śmiechu swoim rodzicom. A jej przyszłe rodzeństwo zapewne nigdy nie będzie się z nią nudzić.

Dziecko w łonie matki z kciukiem w górze Z życia rodziców wzięte 9 korzyści z codziennego śmiechu Kreatywność tego ojca przybrała nowy wymiar. Zobacz zdjęcia      

 

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze