Trwa ładowanie...

Ma 15 miesięcy i naśladuje swoją mamę w ciąży

Każdy, kto kiedykolwiek widział kobietę w ciąży, szybko dostrzeże, jakie podobieństwo uchwyciła ta maleńka dziewczynka. Wygląda na to, że miała cały czas oko na swoją ciężarną mamę i dzięki temu udało jej się idealnie ją skopiować.

Zobacz film: "Kiedy rozpocząć trening czystości?"

Mówią, że dzieci biorą przykład z dorosłych - właśnie ten film jest na to idealnym dowodem. Dziewczynka naśladuje swoją ciężarną mamę, z całych sił wypychając swój mały brzuszek i lekko się zataczając. To wygląda całkiem uroczo i nie sposób powstrzymać śmiechu. Dziewczynka ma zaledwie 15 miesięcy, a już całkiem nieźle radzi sobie z grą aktorską.

W internecie pojawiają się komentarze, że już teraz rodzice powinni zapisać ją do szkoły teatralnej. Niektórzy wróżą jej nawet w przyszłości wygranie Oscara! Na pewno ta mała pociecha, jest bardzo wesoła i zapewnia niezwykłą dawkę śmiechu swoim rodzicom. A jej przyszłe rodzeństwo zapewne nigdy nie będzie się z nią nudzić.

Dziecko w łonie matki z kciukiem w górze Z życia rodziców wzięte 9 korzyści z codziennego śmiechu Kreatywność tego ojca przybrała nowy wymiar. Zobacz zdjęcia      

 

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.