Trwa ładowanie...

Kup bransoletkę i... "Pokoloruj dzieciom świat"

Kariera polskiej firmy ENCE PENCE rozpoczęła się dwa lata temu od pomysłu na stworzenie rzeczy niepowtarzalnych i pełnych energii. Na początku powstało hasło przewodnie: „Żyj kolorowo...” oraz kolekcja ręcznie tworzonej biżuterii w kolorach tęczy. Kolekcje EUFORIA, UNIESIENIE, ROZKOSZ, FANTAZJA, FASCYNACJA, FRAJDA oraz FLUO zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o współczesnych, przebojowych i aktywnych kobietach. Jakiś czas temu ENCE PENCE przy współpracy z aktorką Magdaleną Różczką zdecydowało się pokolorować życie także najmniejszych, bezbronnych maluszków.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Akcja charytatywna Ence Pence
Akcja charytatywna Ence Pence [3 zdjęcia]

Ostatnio do akcji dołączył Przemek Kossakowski.

zobacz galerię

Jak twierdzą właścicielki ENCE PENCE, pomysł na akcję charytatywną „Pokoloruj dzieciom świat...” powstał po spotkaniu z Magdą Różczką, która pokazała im Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, do którego trafiają maleństwa zostawione w szpitalach przez matki. Znajdują się tam też maluszki odebrane od rodziców, którzy nie byli w stanie się nimi opiekować. Z jednej strony, jest to miejsce przygnębiające z powodu dziecięcych nieszczęść, z drugiej zaś – tętniące optymizmem, zaangażowaniem i ciepłem pracującego tam personelu. Trudna sytuacja tych dzieci już na początku życia sprawiła, że ENCE PENCE zaangażowało się w akcję i zaprojektowało bransoletki z kolekcji „NADZIEJA”, wspierające IOP w Otwocku. Dochód ze sprzedaży bransoletek dla kobiet i mężczyzn jest przekazywany na pomoc materialną dla ośrodka. Kobiety mogą wybierać bransoletki w odcieniach niebieskiego, które symbolizują szanse dzieci na kolorowe, szczęśliwe życie. Bransoletki są sprzedawane też w komplecie dla mamy i jej maluszka. Mężczyźni zaś mogą zdecydować się na bransoletki brązowe i czarne.

Każda bransoletka ENCE PENCE wspierająca akcję „Pokoloruj dzieciom świat...” została wykonana ręcznie. W pracę zaangażowane były też sławne osoby, m.in. Paweł Małaszyński, Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha czy Aleksandra Hamkało. Możliwe więc, że decydując się na kupno jednej z bransoletek, trafimy na egzemplarz wykonany przez polskie gwiazdy. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączany jest autograf Magdy Różczki lub Pawła Małaszyńskiego.

Do tej pory akcja „Pokoloruj dzieciom świat...” zaangażowała do współpracy wiele sławnych nazwisk: Sonię Bohosiewicz, Beatę Sadowską, Agnieszkę Sienkiewicz, Jana Wieczorkowskiego, Mikołaja Roznerskiego, a ostatnio także Przemka Kossakowskiego, dziennikarza TVN i TTV.

Bransoletki to nie tylko miły prezent, który możemy sprawić sobie lub swoim bliskim. To przede wszystkim szansa na lepsze życie podopiecznych ośrodka w Otwocku, którzy czekają na swój nowy dom.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.