Kup bransoletkę i... "Pokoloruj dzieciom świat"

Kariera polskiej firmy ENCE PENCE rozpoczęła się dwa lata temu od pomysłu na stworzenie rzeczy niepowtarzalnych i pełnych energii. Na początku powstało hasło przewodnie: „Żyj kolorowo...” oraz kolekcja ręcznie tworzonej biżuterii w kolorach tęczy. Kolekcje EUFORIA, UNIESIENIE, ROZKOSZ, FANTAZJA, FASCYNACJA, FRAJDA oraz FLUO zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o współczesnych, przebojowych i aktywnych kobietach. Jakiś czas temu ENCE PENCE przy współpracy z aktorką Magdaleną Różczką zdecydowało się pokolorować życie także najmniejszych, bezbronnych maluszków.

Polecane wideo:

Akcja charytatywna Ence Pence

Ostatnio do akcji dołączył Przemek Kossakowski.

Jak twierdzą właścicielki ENCE PENCE, pomysł na akcję charytatywną „Pokoloruj dzieciom świat...” powstał po spotkaniu z Magdą Różczką, która pokazała im Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku, do którego trafiają maleństwa zostawione w szpitalach przez matki. Znajdują się tam też maluszki odebrane od rodziców, którzy nie byli w stanie się nimi opiekować. Z jednej strony, jest to miejsce przygnębiające z powodu dziecięcych nieszczęść, z drugiej zaś – tętniące optymizmem, zaangażowaniem i ciepłem pracującego tam personelu. Trudna sytuacja tych dzieci już na początku życia sprawiła, że ENCE PENCE zaangażowało się w akcję i zaprojektowało bransoletki z kolekcji „NADZIEJA”, wspierające IOP w Otwocku. Dochód ze sprzedaży bransoletek dla kobiet i mężczyzn jest przekazywany na pomoc materialną dla ośrodka. Kobiety mogą wybierać bransoletki w odcieniach niebieskiego, które symbolizują szanse dzieci na kolorowe, szczęśliwe życie. Bransoletki są sprzedawane też w komplecie dla mamy i jej maluszka. Mężczyźni zaś mogą zdecydować się na bransoletki brązowe i czarne.

Każda bransoletka ENCE PENCE wspierająca akcję „Pokoloruj dzieciom świat...” została wykonana ręcznie. W pracę zaangażowane były też sławne osoby, m.in. Paweł Małaszyński, Magdalena Różczka, Agnieszka Więdłocha czy Aleksandra Hamkało. Możliwe więc, że decydując się na kupno jednej z bransoletek, trafimy na egzemplarz wykonany przez polskie gwiazdy. Dodatkowo do każdego zamówienia dołączany jest autograf Magdy Różczki lub Pawła Małaszyńskiego.

Do tej pory akcja „Pokoloruj dzieciom świat...” zaangażowała do współpracy wiele sławnych nazwisk: Sonię Bohosiewicz, Beatę Sadowską, Agnieszkę Sienkiewicz, Jana Wieczorkowskiego, Mikołaja Roznerskiego, a ostatnio także Przemka Kossakowskiego, dziennikarza TVN i TTV.

Bransoletki to nie tylko miły prezent, który możemy sprawić sobie lub swoim bliskim. To przede wszystkim szansa na lepsze życie podopiecznych ośrodka w Otwocku, którzy czekają na swój nowy dom.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Seria SIRI od Wydawnictwa Wilga

Seria SIRI od Wydawnictwa Wilga

Siri i Brudasek Jak wytłumaczyć dziecku, czym jest zazdrość? Zobacz, jak Siri radzi sobie z tego typu emocjami. Siri i nowi przyjaciele Siri bardzo chce mieć rodzeństwo... Niestety nie zawsze można mieć to, co się chce. Przeczytajcie, jak dziewczynka...

Aktualności

Modna rodzina

Modna rodzina

Rodzinna moda Świąteczny okres sprzyja okazjom. Produkty wielu marek dostępne są w promocyjnych cenach, dzięki czemu każdy człowiek może poczuć się modnie i atrakcyjnie.

Aktualności

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko" odbędą się 31.08-01.09.2013 w Hali Torwar w Warszawie.

Aktualności

Promocyjna oferta portalu cdp.pl

Promocyjna oferta portalu cdp.pl

Logo Portal cdp.pl przygotował ciekawą promocję dla użytkowników serwisu parenting.pl Bajkowa oferta Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Aktualności

#dzieńdobryWP: Czy rodzi się coraz więcej dzieci?

Rodzi się coraz więcej dzieci Tłumy na porodówkach? A może przyszłe mamy nie mają powodów do zmartwień i miejsca wystarczy dla każdej? Karolina Jakobsche odwiedziła jedną z warszawskich porodówek i odkryła prawdę.