Trwa ładowanie...

"Ksiądz też człowiek". Nagranie z tej studniówki stało się hitem

Avatar placeholder
10.02.2023 08:50
Ksiądz wywijał na studniówce
Ksiądz wywijał na studniówce (Facebook)

Początek roku kalendarzowego to dla maturzystów czas studniówek. W ostatni weekend świętowali m.in. uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie. Czemu o tym wspominamy? Wszystko przez filmik z księdzem w roli głównej, który podbił serca internautów.

spis treści
Studniówka maturzystów z II LO w Nowogardzie
Studniówka maturzystów z II LO w Nowogardzie (Facebook)

1. Studniówka 2023

Maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowogardzie (woj. zachodniopomorskie) od wielu miesięcy przygotowywali się do studniówki. Poza polonezem i pięknymi kreacjami zaprezentowali również swoje talenty aktorskie i wokalne.

"Czekaliśmy na ten dzień od wielu miesięcy. Kiedy rozbrzmiały pierwsze dźwięki poloneza, zapomnieliśmy o całym zmęczeniu, stresie i emocjonujących próbach, które zaprzątały nasze głowy przez ostatnie tygodnie. Wiedzieliśmy, że taka noc jak ta, zdarza się tylko raz... I trzeba zrobić wszystko, aby wykorzystać każdy jej moment na nagromadzenie pięknych wspomnień" - czytamy na Facebooku.

Jak zaznaczają, w przygotowanie studniówki włożyli dużo serca, a dla wielu był to "sceniczny debiut i pierwsze zetknięcie z tak dużą galą".

"Może nie wszystko poszło idealnie, ale był to przecież nasz bal i nie zmienilibyśmy w nim niczego" - dodają.

2. "Ksiądz też człowiek"

Ponadto trzeba przyznać, że goście tegorocznych maturzystów naprawdę dopisali. Zwłaszcza jeden, który stał się gwiazdą krótkiego filmiku - obejrzało go już 14 tys. użytkowników. W nagraniu widać bowiem tańczącą w dużym kole młodzież, a na środku… wywijającego księdza.

"Ksiądz też człowiek. Wielki szacun za odwagę, formę i super kontakt z młodzieżą!" – napisała w opisie filmu fotografka Marzena Marcinkiewicz.

Użytkownicy byli zachwyceni młodym księdzem, który widać, że naprawdę lubi swoich uczniów i nie ma oporów przed wspólną zabawą. W końcu taniec - ludzka rzecz.

"Wow!!! Co tu się działo, dziewczyny zaczną do kościoła chodzić na naukę tańca. Super",

"Mega z takim DJ-em to i ksiądz szaleje",

"Przy takim księdzu jest szansa, że młodzież wróci do kościoła. Brawo" – pisali użytkownicy.

Kto wie, może właśnie to jest klucz, by zachęcić ludzi do Kościoła...?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze