Kolorowanka - jarzębina

Jarzębina to jeden z najbardziej rozpoznawalnych atrybutów jesieni. Z pewnością natkniesz się na nią o tej porze roku zarówno w lesie, jak i w parku.

Nadaj kolorów obrazkowi jarzębiny. Kolorowanka do pobrania tutaj.

Polecane wideo:

Więcej kolorowane na przedszkola.edu.pl.

Komentarze

dyskusje na forum

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 2 dni temu

10
Artykuły Jesień
Jesień

Kolorowanka - jarzębina z liściem

Kolorowanka - jarzębina z liściem

Jarzębina - kolorowanka Nadaj kolorów obrazkowi jarzębiny. Kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowane na przedszkola.edu.pl.

Jesień

Kolorowanka - grzyby

Kolorowanka - grzyby

Grzybki - kolorowanka Pokoloruj ze swoim dzieckiem lesne dary natury. Kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek znajdziesz na stronie przedszkola.edu.pl.

Jesień

Deszczowa pogoda - kolorowanka

Deszczowa pogoda - kolorowanka

Kolorwanka - deszcz Nadaj deszczowej pogodzie nowych barw - kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek znajdziesz na stronie przedszkola.edu.pl.

Jesień

Kolorowanka - żołędzie

Dąb to piękne drzewo o wyjątkowych owocach, czyli żołędziach. Czy wiesz, jaki kolor mają żołędzie? Pomaluj żołędzie ze swoim dzieckiem. Kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek na przedszkola.edu.pl.

Jesień

Sad - kolorowanka

W sadzie rosną drzewa z owocami. Masz ochotę spróbwać gruszki albo jabłuszka? Pokoloruj drzewa w sadzie - kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek znajdziesz na stronie Lulek.TV.

Jesień

Kolorowanka - jesienne liście

Kolorowanka - jesienne liście

Liście - kolorowanka Pomaluj liście z obrazka i ciesz się kolorami jesieni. Kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek na przedszkola.edu.pl.

Jesień

Kolorowanka - liście

Jesienią liście zmieniają swoje kolory. Nie są już tylko zielone, ale stają się też czerwone, żółte, brązowe. Jesień jest więc kolorową porą (...) roku. Pomaluj liście z obrazka i ciesz się kolorami jesieni....

Jesień

Kolorowanka - deszczowa pogoda

W czasie deszczu dzieci się nudzą. Ale Twój maluch wcale nie musi! Wybierzcie się na wspólną zabawę pod parasolem. Nadaj deszczowej pogodzie nowych barw - kolorowanka do pobrania tutaj. Więcej kolorowanek znajdziesz na stronie przedszkola.edu.pl.

Jesień

Kolorowanka - grzybki

Wizyty w lesie są wspaniałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i zabawy. Jesienią można przy okazji znaleźć wiele grzybów i przygotowac