Trwa ładowanie...

Kocham Konie gra PC (recenzja)

Jak twierdzi wydawca i Międzynarodowa Federacja Jeździecka"Ta gra to mistrzowska esencja doznań jazdy konnej". Cóż nie jestem w stanie zweryfikować tej opinii w sposób fachowy, bo nigdy na koniu nie jeździłam. Mogę jedynie przyznać, że gra ma swój urok, głównie dzięki bardzo dobrej grafice. Zarówno konie jak i otoczenie prezentują się bardzo dobrze. Jest to gra dla miłośników koni, którzy chętnie "wybiorą się na przejażdżkę pełną niesamowitych wrażeń". Najpierw będą musieli zdobyć podstawowe umiejętności i wybrać sobie odpowiedniego konia. Niezbędne do tego jest sprawne poruszanie się po świecie gry. Nie nastręcza ono problemów dzięki przejrzystemu menu i polskiej wersji językowej.

Gra na PC Kocham konie
Gra na PC Kocham konie

zobacz galerię

Prowadzenie konia w grze wymaga wprawy i pewnej zręczności. Nie zawsze koń zrobi to, czego jeździec od niego oczekuje. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość prowadzenia kamery z perspektywy jeźdźca. (Mnie to zabawy nie ułatwiło, niestety).

Przed tym, jak gracze zaczną zdobywać trofea na zawodach, czeka ich nie jedna sesja treningowa. Zdobywając kolejne stopnie wtajemniczenia zyskują dostęp do nowych akcesoriów. By stać się mistrzem muszą wygrać wiele konkursów. By uatrakcyjnić zabawę przewidziano tryb dla wielu graczy.

Gdy gracza zbyt mocno zestresuje udział w konkursach, może oddać się zabawie. Do wyboru ma siedem mini gier o intrygujących tytułach, np. Świnka - skarbonka, Spadające gwiazdki, Kurczaki i kukurydza. Później dobrze by było odpowiednio zadbać o wierzchowca.

Gracz dostaje jeszcze jeden "bonus" w grze. Może zrobić sobie zdjęcie wraz z koniem, a przy użyciu programu graficznego zamienić je w pocztówkę. Niestety gra może okazać się ciut monotonna. Najprawdopodobniej więcej przyjemności będą czerpały z niej dziewczynki niż chłopcy. Pomimo to grę mogę polecić. Jest to jedna z nielicznych propozycji dla miłośników koni i to nienajgorzej zrealizowana. Ponad to zapewni całkowicie bezpieczną zabawę przed komputerem, która pozwoli poćwiczyć koordynację i refleks.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.