Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Kocham cię! (recenzja)

Książka Agnieszki Frączek pt. „Kocham cię!” jest po prostu… o kochaniu! O akceptacji, radosnej tęsknocie, miłości i oddaniu. I to nie między kobietą i mężczyzną, a między małą dziewczynką i osobami, które ją otaczają: mamą, tatą, babcią. Nie brak też sympatii do kota i pluszowego misia. Wierszowana powiastka jest także o tym, że gdy takie osoby są w pobliżu, to żaden potwór nie jest straszny - wszak bezpieczeństwo jest bardzo ważne dla małego człowieka.

spis treści

1. Rymowane uczucia

Kocham Cię - Agnieszka Frączak
Kocham Cię - Agnieszka Frączak

zobacz galerię

Rymowany tekst Agnieszki Frączek jest lekki, rytmiczny i napisany prostym językiem. Jak wszystkie jej wiersze. Z łatwością trafi do uszu małego odbiorcy. Jego główny przekaz to: mów „Kocham cię!”, gdy tylko masz ku temu okazję. Nie bój się wyrażać uczuć, bądź spontaniczny, otwarty i przytulaj się, kiedy tylko możesz.

Ilustracje zaś przypominają… ciastko z kremem.:) Takie są słodkie i różowe. Na pewno spodobają się dziewczynkom, bo też z małą bohaterką łatwiej będzie im się identyfikować. Owa istotka ma białe włosy, jakby z waty, i czerwoną sukienkę w guziki, okrągłą buzię i takież oczka. Na każdej stronie książki widać, jak się uśmiecha. Bajkowe są te obrazki i jakby ze snu. Ze snu szczęśliwego i radosnego.

2. Książka o przyjemności dla przyjemności

To jest książka, która oprócz tego, że pozwala mówić wprost o uczuciach, ma sprawiać przyjemność. Poprawia nastrój i wprowadza w błogi stan. Będzie doskonałą lekturą przed snem. I oby te sny były potem takie beztroskie, łagodne, kolorowe i pełne ciepłych uczuć, jak ilustracje Elen Lescoat. Polecam wszystkim kochanym maleństwom.

_Kocham cię! Agnieszka Frączek

Il. Elen Lescoat

Wydawnictwo Debit_

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.