Trwa ładowanie...

"Klub Przyjaciół Myszki Miki: Zimowy pokaz kokard" DVD - recenzja

W zimowe, często szaro-bure dni dzieci nie muszą się nudzić, będąc w domu! Idealną rozrywką będzie pełen magii film na DVD z bohaterami, które zna każdy maluch - Myszką Miki i jej przyjaciółmi. Już czas, by świętować najzimniejszy, ale i najbardziej przytulny sezon w roku!

"Klub Przyjaciół Myszki Miki. Zimowy pokaz kokard"

"Klub Przyjaciół Myszki Miki. Zimowy pokaz kokard"

Sympatyczni bohaterowie Disney’a zapraszają dzieci na „Zimowy pokaz kokard”, organizowany przez Myszkę Minnie. Przygotowania do wydarzenia idą pełną parą, a w organizacji pomagają przyjaciele Minnie - Kaczor Donald, Goofy, Daisy oraz Miki. Niestety, w ferworze pracy Minnie i jej dwie rezolutne siostrzenice przez przypadek zwalniają wiązania balonu lotniczego i wiatr znosi je wprost na klubowy Biegun Północny! Podczas pobytu na biegunie bohaterki spotykają wróżkę Klarabellę, która pożycza im magiczne sanie powiększające się pod wpływem zaklęcia. Dziewczynkom towarzyszy również cośkowy sprzęt, który pomaga wyjść z opresji i zawsze podpowiada dobre rozwiązania. Dzięki temu udaje im się bezpiecznie wrócić do Klubu i szczęśliwie zorganizować zaplanowany pokaz kokard.

W odcinku „Marsjańskie przyjęcie z herbatką” bohaterowie wyruszają na Marsa, aby pomóc mieszkańcom czerwonej planety w organizacji przyjęcia. Jak to na każdym przyjęciu, tak i tutaj nie może zabraknąć pięknych dekoracji i przydatnych gadżetów. Na przyjęciu pojawiają się kosmiczni goście: Lady MuMu, Pirat, Chip i Dale oraz niezawodny mechaniczny ziemski pomocnik – Cosiek. Wszyscy bawią się wyśmienicie i po przyjęciu tanecznym krokiem wracają na Ziemię.

W kolejnym odcinku zatytułowanym „Kapitan Miki” przyjaciele wyruszają w podróż łodzią podwodną. Mają za cel odnaleźć i zidentyfikować coś olbrzymiego, co utknęło na dnie jeziora Mikiego. W misji przeszkadza im przebiegły Ośmiopit, jednak dzięki pomocy cośkowego sprzętu udaje się uwolnić ogromną gumową kaczkę, która utknęła pomiędzy skałami. Cała przygoda kończy się dobrze, a przyjaciele wracają do Klubu zadowoleni z przygody.

W ostatniej części główną postacią jest Goofy, który postanawia zostać kucharzem. Pragnie zadowolić głodne brzuszki przyjaciół i otwiera przysmakowóz ze zdrowymi i pysznymi daniami. Oferta obejmuje również dowóz dań do klienta, a Goofy przyjmuje pierwsze zamówienia. W pracy pomagają mu oczywiście współklubowicze – pies Pluto rozdaje ulotki, a inni pomagają w transporcie jedzenia. Jeżeli pojawia się jakaś przeszkoda, zawsze niezawodny jest cośkowy sprzęt, dla którego nie ma sytuacji bez wyjścia.  

W każdym odcinku Miki zwraca się do małych widzów i zachęca do wspólnej zabawy. Dzieci powtarzają razem z bohaterem słynne zaklęcie – "Hocki Klocki, Myszka Miki!", dzięki czemu czują się jak członkowie Klubu! Bajki te mogą stać się idealnym towarzyszem jesiennych i zimowych dni, ponieważ są rozśpiewane, kolorowe, pouczające oraz wesołe.

Bajki z Myszką Miki i jej przyjaciółmi to klasyka gatunku, a każde dziecko powinno je poznać. To rozrywka na wysokim poziomie, a „Zimowy pokaz kokard” jest idealny do oglądania w okresie przedświątecznym! Polecam rodzicom nie tylko jako prezent na Gwiazdkę dla malucha :)

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.