Trwa ładowanie...

Klub Przyjaciół Myszki Miki „Wesoła Ciuchcia” i „Zwariowany dzień” (recenzja)

Klub przyjaciół Myszki Miki „Wesoła Ciuchcia”. Dołączcie do Mikiego, Cośka oraz reszty paczki i przeżyjcie magiczną, pełnometrażową przygodę, którą będziecie mogli cieszyć się cały rok! Wsiądźcie do fantastycznej klubowej ciuchci, wjedźcie na szczyt góry i pomóżcie ładować do wagonów niesamowity śnieg, który nigdy się nie topi! Po powrocie do klubu będziecie mogli jeździć na nartach i robić orły na śniegu… nawet w lecie! Wskoczcie z powrotem do pociągu i z każdej stacji zabierzcie gości na najfajniejszą śnieżną imprezę wszechczasów! Magiczna Ciuchcia Mikiego zawiezie was do niezwykłej krainy zakręconej śnieżnej zabawy!

Zobacz film: "Całodobowe przedszkola dla dzieci"

spis treści
Klub Przyjaciół Myszki Miki. Wesoła ciuchcia
Klub Przyjaciół Myszki Miki. Wesoła ciuchcia

zobacz galerię

1. Niespodziewany początek historii

„Zwariowany dzień”

Wszystko staje na głowie, gdy piłka psa Pluto przypadkiem uderza w tajemniczy przełącznik i unieruchamia go! Od tego momentu Miki może mówić tylko rymami, Pluto muczy jak krowa, gumowe kaczuszki latają w powietrzu, a Pomocne Dłonie wyrzucają wszystkich z Klubu. Czy przyjaciołom uda się znaleźć sposób na naprawienie przełącznika? Dzięki Twojej pomocy i odpowiedniemu Mysiemu Sprzętowi na pewno sobie poradzą! A przy okazji Goofy zostanie super bohaterem.

2. Zabawa i nauka bez rewolucji

Dzieciom, które już od dawna są „członkami” Klubu Przyjaciół Myszki Miki oraz ich rodzicom nie trzeba zachwalać bajek z tej serii. Z pewnością sięgną po każdy nowy tytuł i na pewno się nie zawiodą. Myszka Miki jak zawsze zapewni przyjemną zabawę połączoną z nauką. Maluchy poćwiczą liczenie, rozpoznawanie kształtów, barw i wiele innych przydatnych umiejętności.Oczywiście przy okazji oglądania bajki. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Nie oczekujmy jednak rewolucji i innowacji. Klub działa według dobrych, sprawdzonych schematów. Bajki zrealizowane są jak należy. Nie ma czego im zarzucić. Uczą, są wesołe, kolorowe i w 100% bezpieczne. Jeżeli chcemy zaproponować jakąś porywającą historię, to poszukajmy w innych pełnometrażowych tytułach Disneya. Te bajki mają przede wszystkim edukować i robią to świetnie, wykorzystując znane i lubiane postacie oraz pewną interaktywność, jako metodę.

3. Mały rodzicielski wybieg

Obydwa tytuły mają dla Milusińskich niespodziankę. Z pełnometrażową „Wesołą Ciuchcią” w parze idzie kolejny odcinek pt. „Wielka praca Mikiego”, a po „Zwariowanym dniu” dzieci mają możliwość spotkania się z Kubusiem Puchatkiem, Tosią i resztą ekipy. Ponieważ mamy teraz gorący przedświąteczny okres, obydwie płyty bardzo mogą się przydać. Myszka Miki jest w stanie, zająć naszą kilkuletnią Pociechę na godzinę przy każdej przygodzie. Wszystkie mamy wiedzą, jak wiele można zrobić w godzinę, gdy dziecko nie kręci się pod nogami.

Bajki z cyklu Disney Playhouse, to również całkiem sensowny pomysł na prezent pod choinkę dla Malucha pomiędzy drugim a szóstym rokiem życia. Szczególnie, gdy niezbyt orientujemy się w upodobaniach Słodkiego Delikwenta.

Polecam!

_Klub Przyjaciół Myszki Miki „Wesoła Ciuchcia” i „Zwariowany dzień”

z cyklu Disney Playhouse

Dystrybucja: CD Projekt 2010_

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.