"Klinika dla pluszaków. Leczymy zwierzaki" - recenzja DVD

Czy twoje dziecko marzy o tym, by zostać lekarzem? Leczy misie, lalki i psa sąsiadów? Jeśli tak, koniecznie musi poznać Dosię – rezolutną sześciolatkę o wielkim sercu, która specjalizuje się w leczeniu... pluszaków.

Dosia to dziewczynka o niezwykłych umiejętnościach. Potrafi rozmawiać z zabawkami, a ponadto doskonale wie, jak je leczyć. Okazuje się bowiem, że pluszaki, podobnie jak ludzie, cierpią na różne choroby. Jeśli lalka czy interaktywny piesek nie działają jak powinni, to nie należy ich rzucać w kąt, ale zanieść do kliniki doktor Dosi. Ona najlepiej wie, jak zaradzić zabawkowym kłopotom.

"Klinika dla pluszaków. Leczymy zwierzaki"
"Klinika dla pluszaków. Leczymy zwierzaki"

Na płycie znajduje się pięć odcinków Kliniki dla pluszaków:

  • Aport. Znajdek / Bliźniacze ewolucje;
  • Trzy czupurne kózki / Brzuch pływaka;
  • Nowy przyjaciel Stefana;
  • Stefan i Szczawik / Królewska królowa;
  • Z wizytą u weterynarza / Podbój kosmosu.

Czas trwania całego filmu to 116 minut, czyli blisko 2 godziny doskonałej zabawy.

Dosia nigdy nie pomaga swoim pacjentom sama. Ma dzielnych współpracowników, którzy są jednocześnie jej najlepszymi przyjaciółmi – strachliwego bałwanka Mrozka, wesołego i gadatliwego smoka Stefana, ciepłą i bardzo łagodną owieczkę Besię oraz stanowczą i mądrą hipopotamkę Helę.

Każdy odcinek Kliniki dla pluszaków to porcja przygód, radości i nowych wyzwań. Dosia i jej przyjaciele nigdy się nie nudzą – dziewczynka jest przecież jedynym takim specjalistą w okolicy. Łączy dwie profesje: lekarza i weterynarza. Pomaga zarówno lalkom, jak i pluszowym zwierzakom. Złamana antenka, zatkany nosek, smutek i brak energii – Dosia zawsze pomoże!

Praca w klinice wre, ale bohaterowie zawsze znajdują czas na rozmowy i zabawę. Poza tym uwielbiają śpiewać. W każdym odcinku prezentują jakąś piosenkę. Bardzo miło jest przebywać w takim miejscu.

Warto odwiedzić klinikę doktor Dosi nie tylko ze względu na sympatycznych bohaterów i ciekawe przygody. Z każdego odcinka płynie mądra nauka dla najmłodszych. Dziewczynka wraz z przyjaciółmi zachęca do szacunku i troski o zwierzęta, uczy cierpliwości i wyrozumiałości dla słabszych. Pokazuje też, że badania oraz wizyta u lekarza mogą być naprawdę przyjemne.

Magdalena Pietras, 11 miesięcy temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Testy i recenzje
Testy i recenzje

"Pomocy, będziemy dziadkami!" Roman Leuthner

"Pomocy, będziemy dziadkami!" Roman Leuthner

Jaką rolę w życiu dziecka mają dziadkowie? Zapraszamy do przeczytania książki "Pomocy, będziemy dziadkami!" napisaną przez Romana Leuthnera w wydaną przez GWP.

Testy i recenzje

"Suknia ślubna" Rachel Hauck

"Suknia ślubna" Rachel Hauck

"Suknia ślubna" od Wydawnictwa Święty Wojciech Cztery panny młode, jedna suknia ślubna, która daje odwagę, mobilizuje do działania...

Testy i recenzje

"Krowa Matylda bawi się w chowanego"

"Krowa Matylda bawi się w chowanego"

Kolejna przygoda Krowy Matyldy Jak zwierzęta bawią się w chowanego i co może z tego wyniknąć? Koniecznie sprawdź w książce "Krowa Matylda bawi się w chowanego" Alexandra Stefensmeiera.

Testy i recenzje

"Historia pewnej dziewczyny" Lindsey Kelk

"Historia pewnej dziewczyny" Lindsey Kelk

Książka od Zysk i S-ka Wydawnictwo Tess Brookes - kobieta, która nagle została pozbawiona wszystkiego, na czym jej zależało... Czy na Hawajach, podszywając się pod współlokatorkę, odnajdzie szczęście?

Testy i recenzje

Krem Pharmaceris baby

Krem Pharmaceris baby

Krem ochronny z filtrem przeciwsłonecznym powinien być aplikowany na delikatną skórę dziecka przed każdym wyjściem na zewnątrz. *Źródło zdjęcia: materiały prasowe

Testy i recenzje

Gra Dobble od Rebel

Gra Dobble od Rebel

Znajdź symbol Gra dla całej rodziny - Dobble od Wydawnictwa Rebel.