Trwa ładowanie...

JOHNSON’S® Baby łagodna oliwka – klinicznie potwierdzona łagodność i liczne korzyści dla skóry niemowląt

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

Aby ochronić skórę dziecka przed spadkiem poziomu nawilżenia, specjaliści zalecają stosowanie emolientów, czyli preparatów o działaniu natłuszczającym, nawilżającym oraz zmiękczającym skórę. (1) Doskonałym przykładem skutecznego emolientu jest olej parafinowy, powszechnie stosowany samodzielnie lub jako składnik oliwek, mleczek oraz kremów.

JOHNSON’S® Baby łagodna oliwka została stworzona w >99% z wysoce oczyszczonego oleju parafinowego, o jakości farmaceutycznej, wolnego od wszelkich zanieczyszczeń, co potwierdzają certyfikaty Farmakopei Europejskiej oraz Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków.

1. Olej parafinowy o jakości farmaceutycznej jest:

 • Przezroczysty, bezbarwny i bezzapachowy, stabilny chemicznie, nie wymaga dodatkuprzeciwutleniaczy lub konserwantów (w przeciwieństwie do wielu kremów i balsamów zawierających wodę).
 • Bezpieczny i czysty w porównaniu z innymi olejami oraz wolny od zanieczyszczeń, takich jak bakterie i oleje ciężkie.
 • Równie naturalny jak substancje stosowane w innych „naturalnych” produktach opartych na olejach roślinnych.
 • Obojętny fizjologicznie.
 • Używany od ponad 100 lat w tysiącach produktów medycznych i spożywczych, z których wiele jest stosowanych w leczeniu atopowego zapalenia skóry.

JOHNON’S® Baby łagodna oliwka została stworzona, aby chronić delikatną skórę przed utratą wilgoci i jednocześnie skutecznie ją pielęgnować.

2. Liczne zastosowania JOHNON’S® Baby łagodnej oliwki:

 • Nawilżanie po kąpieli: Delikatnie osusz ręcznikiem skórę niemowlęcia, następnie nalej niewielką ilość oliwki na dłonie i potrzyj je, aby się rozgrzały. W celu osiągnięcia optymalnego nawilżenia, oliwka powinna być delikatnie wmasowana w całe ciało dziecka.
 • Nakładanie bezpośrednio na przesuszone obszary skóry: Oliwka dzięki swoim właściwościom zmiękczającym pomaga usunąć przesuszony, złuszczający się naskórek, pozostawiając skórę delikatną i miękką.
 • Masaż: Oliwka dobrze się rozprowadza i pomaga dłoniom ślizgać się po skórze niemowlęcia, ograniczając tarcie.
 • Dodawanie do kąpieli: Dodaj kilka kropel oliwki do kąpieli, by zmiękczyć skórę dziecka.
 • Usuwanie ciemieniuchy: Delikatnie masuj skórę głowy niemowlęcia oliwką, odczekaj kilka minut, następnie delikatnie umyj szamponem.

  3. Wyjątkowa formuła

 1. Zawiera jedynie 3 składniki: 99% oleju parafinowego o jakości farmaceutycznej, palmitynian izopropylu (Isopropyl Palmitate), wyselekcjonowany, nie alergizujący środek zapachowy,
 2. Nie zawiera żadnych konserwantów ani barwników,
 3. Dowiedziona łagodność i bezpieczeństwo,
 4. Niezwykle łagodna dla skóry, co zostało potwierdzone klinicznie,
 5. Hipoalergiczna,
 6. Rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.