Trwa ładowanie...

"Jestem w drodze" – kampania na rzecz kobiet w ciąży

Avatar placeholder
02.04.2019 09:31
"Jestem w drodze" – kampania na rzecz kobiet w ciąży
"Jestem w drodze" – kampania na rzecz kobiet w ciąży (123rf)

Pierwszy trymestr to zwykle najtrudniejszy czas dla ciężarnej, kiedy czasem potrzebuje usiąść w komunikacji miejskiej, bo np. czuje się słabo czy mdli ją. Nie każda kobieta chce prosić o ustąpienie miejsca. Wyręczyć ma ją znaczek kampanii "Jestem w drodze", który ma informować o tym, że kobieta jest w ciąży, kiedy jeszcze nie jest ona widoczna. Takie rozwiązanie ułatwi sytuację paniom oczekującym dziecko, które poruszają się komunikacją miejską, ale też współpasażerom, którzy czasami obawiają się ustępować miejsca osobom, co do których nie wiadomo czy w ciąży są czy też nie.

Organizatorzy kampanii - Fundacja "Jestem w drodze" wyjaśniają:

  • Na podstawie własnych doświadczeń doskonale wiemy, że ludzie chętnie pomagają kobietom w ciąży. Dlatego też, w odróżnieniu od innych inicjatyw prowadzonych na rzecz życzliwości wobec ciężarnych, rozwiązanie zaproponowane przez naszą fundację ma za zadanie usunąć podstawą barierę, jaką jest wahanie otoczenia czy kobieta rzeczywiście spodziewa się dziecka.

Jak otrzymać bezpłatny znaczek?

Zobacz film: ""Jestem w drodze" - kampania na rzecz kobiet w ciąży"

Wystarczy, że przyszła mama wypełni formularz zgłoszeniowy na stronie www.jestemwdrodze.pl, podając imię, nazwisko, adres do korespondencji i email. Po potwierdzeniu zamówienia, w przeciągu kilku dni przesyłka dotrze na miejsce – do każdego miasta w Polsce. Fundacja nie pobiera za to żadnych opłat.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze