Trwa ładowanie...

JEREMY SCOTT CAR

02.07.2024 12:53
Materiał sponsorowany przez Cybex
JEREMY SCOTT CAR
JEREMY SCOTT CAR (materiały partnera)

CYBEX przedstawia nową kolekcję: Car by Jeremy Scott – efekt najnowszej współpracy niemieckiej marki ze światowej sławy projektantem mody i prawdziwą ikoną amerykańskiej popkultury.

Wyobraź sobie rodzinę podróżującą samochodem z lat 50-tych, przyciągającym uwagę dzięki eleganckim tylnym skrzydłom, olśniewającym chromowanym akcentom i żywemu turkusowemu kolorowi. Właśnie ten klimat vintage stał się inspiracją dla samego Jeremy'ego przy tworzeniu kolekcji Car. Od stylowych wózków po elegancki fotelik samochodowy i najmodniejsze akcesoria - najnowsza kolekcja CYBEX łączy amerykańską nostalgię z odważnym, nowoczesnym designem.

Każdy detal tej kolekcji emanuje ikonicznym retro urokiem, inspirowanym starymi kinami samochodowymi i amerykańskimi barami, gdzie kelnerki na wrotkach przemykały między stolikami, a dźwięki jukeboxa wypełniały powietrze wśród kolorowych, vintage'owych dekoracji.

(materiały partnera)

Jeremy Scott:

"Zawsze staram się wprowadzać do kolekcji tworzonych dla CYBEX pewną bajkową, wręcz magiczną aurę, ponieważ wszystko, co robi ta marka, koncentruje się na osiągnięciu perfekcji. Wspólnie zobowiązujemy się do tworzenia najlepszych produktów, jednocześnie pozwalając mi na swobodę tworzenia czegoś niezwykłego. Kolekcja ta naprawdę odzwierciedla mój styl, który jest bardzo eklektyczny. Uwielbiam zestawianie różnych elementów i pomysłów, które niespodziewanie łączą się, tworząc dynamiczną wizję przekładającą się na modny produkt. Mam nadzieję, że nasza najnowsza kolekcja wywoła uśmiech na twarzach dzieci i rodziców!”

(materiały partnera)

Martin Pos, founder of CYBEX:

"Z Jeremym wspólnie dążymy do perfekcji i dbamy o każdy detal. Kolekcja została stworzona, aby kreować wspomnienia, do których rodzice i dzieci będą wracać przez całe życie, z radością, zabawą i odrobiną magii."

Kolekcja Car by Jeremy Scott obejmuje kultowe wózki PRIAM, e-PRIAM, MIOS oraz spacerówkę COŸA, niemowlęcy fotelik samochodowy CLOUD T i-Size i ekskluzywne akcesoria, takie jak Śpiworek Platinum oraz Torbę do wózka.

Więcej informacji: www.cybex-online.com

(materiały partnera)

O CYBEX

Założona przez Martina Pos’a w 2005, marka CYBEX oferuje szeroką gamę produktów, których celem jest zapewnienie nowoczesnym rodzinom bezpieczniejszych i wygodniejszych rozwiązań, które mogą włączyć do swojego stylu życia. Wszystkie produkty stworzone przez niemiecką firmę są w pełni zgodne z przyświecającą zasadą CYBEX D.S.F. (Design. Safety. Funcionality), która reprezentuje unikalne połączenie wyróżniającego się designu, najwyższych standardów bezpieczeństwa i inteligentnej funkcjonalności – podstawy codziennego życia „For all tomorrows people”.

Materiał sponsorowany przez Cybex
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze