Trwa ładowanie...

Jak narysować smoka? Instrukcja w 5 krokach

Jak narysować smoka? Wiele dzieci po obejrzeniu bajki, w której występują smoki, chciałoby go narysować. Oto nasza instrukcja, jak razem z dzieckiem krok po kroku narysować tę bajkową postać. Sprawdź!

Zobacz film: "Jak rozwija się przedszkolak?"

spis treści

1. Jak się rysuje smoka?

Jeśli nasza pociecha lubi smoki, to możliwe, że zapragnie również zwierzę to narysować, szczególnie jeśli zwierzę to jest bohaterem jego ulubionej bajki. A tych nie brakuje, sympatyczne smoki występują w wielu współczesnych kreskówkach, ale także w różnych legendach i podaniach.

Jak narysować smoka? Poniżej publikujemy, jak to zrobić w 5 prostych krokach. Od dziś z pewnością Twoje dziecko nie będzie miało z tym żadnego problemu.

2. Jak narysować smoka krok po kroku?

Oto nasza ilustrowana instrukcja, jak w prosty sposób, w 5 krokach narysować to nietuzinkowe zwierzę:

  1. Krok 1.
  1. Krok 2.
  1. Krok 3
  1. Krok 4.
  1. Krok 5.

Na koniec możesz pokolorować swojego smoka i gotowe!

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.